up
ara
‹ Sicario

Sicario Filmi İncelemeleri

Tolga

Tolga

@toloz

Bişey olacağı yok ama insan bekliyor işte
Filmde silahlı çatışma,çeteler,FBI,uyuşturucu,Patlayan bombalar falan olur diye izledim hepside vardı ama hepsinden 1 tutam koymuşlar oda kocaman tencereye az gelmiş film botunca bir bekleyiş içinde oluyor insan böyle silah ateş fala ama yok sıkıcı

bu filmde Emily Blunt un o yeşil güzel gözleri olmasa IMDp den alacağı puan 3-5 arası değişir
Sicario
filme 8 verdi
0 beğen · 0 yorum
Misafir

Misafir

@misafir000

Kötü.
Gerçek durumları anlatan bir film, oyunculuklar iyi olsa da, ben beğenmedim, Amerikan işleri pek hitap etmiyor bana. 10 üzerinden 1.
Sicario
filme 8 verdi
1 beğen · 0 yorum
Cerenis

Cerenis

@defacto

Bir Amerikan Gözdağı Hikayesi
Filmden çok belgesel tadında aslında. Aksiyon pek fazla yok. Amerika bu filmde biraz dünyaya göz dağı vermiş ''Dünyanın Jandarması Benim'' diye bağırıyor resmen. Konusu ve konunun işlenişi itibariyle oldukça beğendim, aksiyon filminden çok, gerçekleri ortaya çıkarmak işlerin 'pis' tarafını gözler önüne sermek için çekilmiş adeta.
Sicario
filme 7 verdi
0 beğen · 0 yorum
sinemasever

sinemasever

@sinemasever

Filmi kadro, konu olarak baktığımda beklentim yüksekti ama beklentimi karşılayamadı.Fragmanda yanıltmış fragman daha iyi duruyordu çünkü...
Sicario
filme 7 verdi
0 beğen · 0 yorum
onur  yücedağ

onur yücedağ

@onryucedag

Filmden beklediğim aksiyon sahnelerini bulamadım. Ayrıca baş rol oyuncusunun bu kadar geride kalmasını da anlamadım filmin sonuna kadar bir şeyler bekledim fakat hiç öne çıkmadı. Çok alışılmış bir intikam filmi.
Sicario
filme 8 verdi
0 beğen · 0 yorum
Oktay Dinç

Oktay Dinç

@oktaydinc

Filme büyük umutlarla başlamıştım ama umduğumu bulamadım. Bir karakterin intikamını konu almışlar, ben daha derin bir konu bekliyodum. Bir sahne dışında (Tünel sahnesi) adam akıllı aksiyon sahnesi yok. Klasik bir polisiye film olmuş yani. İkili diyaloglar çok uzun. Filmin yarısı yol sahneleriyle geçti zaten. Kolombiya kartelleri neredeyse dünyadaki en büyük suç örgütleri, örgütün başındaki adamın evinde 5 tane koruma var, bu nasıl iş yani. Filmin sonu desen ne olduğu belli değil. Vasat bir film, imbd'den nasıl 7,8 puan almış anlamadım. Gerçi o sıralamayı da tersten yapsalar daha doğru olur herhalde, güzel filmler hep altta :) Neyse, büyük umutlarla başlayıp, hayal kırıklığıyla sonuçlanan bir filmdi. Vaktiniz varsa izleyin.
Sicario
filme 6 verdi
2 beğen · 0 yorum