up
ara
‹ Deliha

Deliha Filmi İncelemeleri

Selin Erbil

Selin Erbil

@selinerbil

Depresyondaysanız En İyi İlaç
İzlerken beni hahkahalara boğan bir filmdi. İyi ki izlemişim.
Film kimlere hitap ediyor?: Her kesime
Nerede, ne zaman, kimle: Sinemada, evde bir kaç kere izledim
Filmin mesajı: Sizi hiç bir zaman kabullenmeyen biriyle değilde sizi önemseyen insanları sevin, algılarınız açık olsun görmemezlikten gelmeyin
Oyuncular: Gupse Özay, Yalan Dünya ile kendini kanıtlamış başarılı oyuncu. Zaten kadın komik bir de komedi filminde oynatınca daha hoş olmuş.
En iyi sahnesi: Deliha'nın Burak Özçivit posteriyle vedalaşması
Filmin sonu: Filmin sonu belliydi Deliha bu geç farketsede vaz mı geçecekti? Tabiki hayır
Filmi beğenenlere tavsiye: Hadi İnşallah, Kocan Kadar Konuş, Her Şey Aşktan
Alternatif isim: Deli Zeli
Deliha
filme puan vermedi
0 yorum
homoviator

homoviator

@homoviator

Yarısına kadar izleyip kapattım. Recep İvedik ekolünde bir film olmuş.
Filmi beğenenlere tavsiye: Recep İvedik
Deliha
filme puan vermedi
0 yorum
Ayşe Yılmaz

Ayşe Yılmaz

@ayseyilmaz

Barış Arduç'un sadece görsel olarak göründüğü, hiç bir katkısı olmadığı ve Gupse Özay'ın harika performansına sahip film. Açıkçası giderken aman ne gerek var demiştim ama kötü diyemedim güldüm, eğlendim. Çerezlik filmlerden denilebilir, kahkahalar attırmaz ama güzel vakit geçirtir. Sonu beklediğim gibi olmadı ben de Çirkin Betty tarzı bişey olur diye düşünmüştüm ama olmadı :)
Deliha
filme 7 verdi
0 yorum
Gülcan öztinar

Gülcan öztinar

@gulcanoztinar

Filimde ki doğallık açıkçası beni kendine çekmeyi kısa süre de başardı oyunculuklar ve filmin tatlı acemiliği de bir o kadar keyif vericiydi türk filmi sevenlerin izlemesini tavsiye ederim ben izlerken cok keyif aldim heleki gupse hanımın sahne peformansı ahmet kayadan duymaya alışkın olduğumuz bir şarkıyı bu kadar güzel seslendirmesi beni çok etkiledi film hem güldürdü hem huzunlendirdi...
Deliha
filme 10 verdi
0 yorum
Okuyan kız

Okuyan kız

@okuyankiz - Balıkesir

İzlemelisiniz !!
Gupse Özayın oyunculuğunu çok başarılı buldum.Gerçek hayatta da çok tatlı biri. Filmide kendisi gibi tatlı olmuş. Aile ortamında izlenebilecek bittiğinde sizi mutlu edicek bir film. Senaryosunu ve oyunculukları çok beğendim. Kesinlikle izlemelisiniz.
Deliha
filme 10 verdi
0 yorum
Enes Tekin

Enes Tekin

@enestekin - Konya

Puana aldırış etmeyin
Sanat açısından sanki çok şey biliyormuş gibi insanların bu filmi eleştirmesi beni deli ediyor. Gupse Özay ın harika oyunculuğu ve senaryo bile 4 puanı hak ediyor.
Deliha
filme 8 verdi
0 yorum
Kitap Askı

Kitap Askı

@kitapaski - İstanbul

Hani sıradan bir konu vardır ya ; Çirkin kız yakışıklı erkeğe aşık olur sonra güzelleşir kavuşurlar filan. Ben şahsen öyle bekliyordum ama değildi. Şaşırdım açıkçası. Komedi olmasına rağmen fazla gülmedim. ama konusu gerçekten iyiydi. Oyunculukları da beğendim. İzleyebilirsiniz bence.
Deliha
filme 6 verdi
0 yorum
SILA

SILA

@bilkenter - Ankara

Gupse Özay, oyunculuğunu beğendiğim bir aktris ancak bu filmde bazı jestlerini anlamlandıramadım. Filmin kurgusuna gelince çok da kötü olmadığını ancak bir süreden sonra biraz bunaltıcı geldiğini söylemeden edemeyeceğim. İzlerken güldüğüm o anlık haz veren bir filmdi ancak ban pek de bir şey kazandırmadı.
Deliha
filme 6 verdi
0 yorum
Dilara Kara

Dilara Kara

@dilarakara

Gupse Özay çok samimi bir karakteri canlandırmış, ben çok sevdim Deliha karakterini. Film gereğinden fazla laf kalabalığına yer vermemiş. Olaylar hızlı ilerliyor, izleyiciyi sıkmıyor. Ancak ben Barış Arduç'un performansını beğenmedim. bana biraz itici geldi. Yine de güzel bir film olmuş. İzlemelisiniz.
Deliha
filme 8 verdi
0 yorum
Buğlem Öner

Buğlem Öner

@buglemoner - Antalya

Gupse Özay farklı karakterle karşımıza çıkmış. Muzip ve eğlenceli. Çok keyifli. Barış Arduça'ın da performansı gayet başarılı. O olur da filme gidilmez mi?
Deliha
filme 10 verdi
0 yorum
Sezgi

Sezgi

@sezgii

Ya böyle bir kadın karakter ne bileyim bana aşırı itici ve yapmacık geldi. Hani erkeksi olunur da bu kadar olmaz yani. Onun dışında idare eder :/
Deliha
filme 2 verdi
0 yorum
Serendip

Serendip

@okuryazar1453 - İstanbul

Deliha
Buradaki puanı düşük olduğuna bakmayın bence Gupse Özay'ın performansı yeterli komik bir film olmuş. Komik Türk Filmi izlemek isteyenler izleyebilir...
Deliha
filme 10 verdi
0 yorum