up
ara
‹ San Andreas Fayı

San Andreas Fayı Filmi İncelemeleri

Ebru G.

Ebru G.

@ebrug

Konu falan bilindik olsa da temposu efektleri yerindeydi. Bu tarz filmleri seviyorsanız tempo da yerindeyse zaten sıkılmazsınız. Şahsen ben soluksuz izledim. Dwayne Johnson dikkat çekemeden edemiyor yine. Heyecan arıyorum ben mantık hatalarına takılmam dekorlara takılmam falan diyorsanız izleyin. Bu tarz filmlerin amacı da heyecan yaşatmak değil midir zaten. Bence fazlasıyla ara bile vermeden heyecanı yaşatıyor. Biri bitmeden biri başlıyor çünkü.
San Andreas Fayı
filme 7 verdi
0 beğen · 0 yorum
sinemasever

sinemasever

@sinemasever

Hayal kırıklığı...
Sinemada izlediğim bir yapım yarısında çıkacaktım hatta sıkıldım baya.Dwayne Johnson için izlemiştim fragmanıda iyi gözüküyordu ama film hayal kırıklığıydı.
San Andreas Fayı
filme 6 verdi
0 beğen · 0 yorum
Beyza Uysal

Beyza Uysal

@beyzauysall

İzlediğim en saçma filmlerden biriydi.Tamamen Amerikan klişelerinden oluşan 1 puanı efektlerden ve görselliğinden alabilen bir film.Kadının zeminnin çökmesiyle bi aşağı kata düşmesi ve bunun 2-3 kat devam etmesinden sonra kalkıp koştu ya o zaman filme olan tüm inancım gitti.Ki bunun gibi türlü saçmalıklar sayabilirim.Sinemada şu filme verdiğim 16 lira hala aklımda..
San Andreas Fayı
filme 2 verdi
1 beğen · 0 yorum
3D Çekimleri ve insanı, kendi evinde bile izlerken geren, dudak uçuklatan efektleri sayesinde 2015'in en heyecanlı filmlerinden biri...

Tabii eğer bitmek bilmeyen depremler silsilesini, daha önce birçok defa izlediğimiz 'ayrılan ama birbirini seven çiftleri' ve koca şehirleri yok eden böylesine büyük bir doğa olayında bile altındaki kurum helikopteriyle kendi ailesini kurtarmayı düşünen 'yalnız kovboyları' izlemekten (hâlâ) sıkılmıyorsak...

Neyse ki sinema, öncelikle göze hitap eden bir sanat dalı...
San Andreas Fayı
filme 10 verdi
0 beğen · 0 yorum
duygu tokgöz

duygu tokgöz

@duygutokgoz

san andreas fayı hayatta kalma mücadelesi konulu bir film.görsel efektleri başarılı fakat benzer kategorideki filmlerden bir farkı yok.senorya okadar sıradanki izlerken ne olacağını tahmin ediyorsunuz.2012 filmine çok benzettim ben gerek boşanmış aile bencil üvey baba eski karısına hala aşık bir adam vs. bu tarz konulu filmleri izlemeyenler için güzel bir film olabilir fakat benim gibi survivor temalı film severler oldukça sıkılacak.
San Andreas Fayı
filme 6 verdi
2 beğen · 0 yorum
Buse

Buse

@csweetxc

Sinema da 3 boyutlu olarak izlemiştim. Efektleri şahane. İzlerken macera filmi olmasına rağmen bazı yerlerde korktuğum olmuştu. Şahane ve oyunculuklara bayılacaksınız.
San Andreas Fayı
filme 10 verdi
0 beğen · 0 yorum