up
ara

Şeytan Marka Giyer

- The Devil Wears Prada (2006)

Şeytan Marka Giyer Konusu ve Özeti

Şeytan Marka Giyer
Andrea Sachs, gazetecilik bölümünden yeni mezun olan kendi halinde sessiz sakin bir kızdır. Tek hayali iyi bir gazeteci olmaktır. Ancak Runaway Dergisi'nin kendini beğenmiş ve acımasız yöneticisi Miranda Priestly'nin asistanı olur.
Süre: 109 dk
Yapım: 2006 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • Lauren Weisberger
  • Aline Brosh McKenna
New York moda dünyasının göz alıcı karmaşasında , 0 bedenli muhteşem kadınlar içindeyken saçınızın kötü olduğu bir gün iş hayatınızın sonu olabilir. İşte Runway Dergisi bu inanılmaz cehennemin tam ortasıdır. Miranda Priestly (Meryl Streep) ise moda dünyasının en güçlü kadını Runway'in korku salan kraliçesi kendisine bir asistan alacaktır. Milyonlarca kızın hayatını verebileceği bir iş ise sıradan bir NewYork'lu olan Andy Sachs (Anne Hathaway) için göz kırpmaktadır. Yapacağı iş kesinlikle kendisine saygısı olmayan insanların yapabileceği türden, yaşamı bırakıp çalışmaya dayalı bir tür Miranda köleliğidir.
rozella

rozella

@sunaaa

Meryl Streep var diye izlemistim ama berbat , basit bir film , zaman kaybi. Gerci film de denemez cunku kurgusu hic yok gibi...
Şeytan Marka Giyer
filme 2 verdi
0 yorum
Eduşka

Eduşka

@edaa

Onların hepsi sanatçıydı. Yüzyılın sanatçıları. Bunu başardılar, çünkü sanat yaşam tarzlarıydı. Senin ne olduğunu ve nasıl bir efsane olacağını bilmiyorum. Bunları başarınca alnından öpmeyecek, belki sana yıldız vermeyecekler ama bu geleceğin için önemli.
Şeytan Marka Giyer
filme 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Eduşka

Eduşka

@edaa

Çantan marka ama hayatın sefil? Ne önemi var, boş versene!
Şeytan Marka Giyer
filme 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Misafir

Misafir

@misafir000

Bir milyon kız bu görev için cinayet işler.
Şeytan Marka Giyer
filme 6 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum
7.4/10
102 oy
Sence kaç puan almalı?
0