up
ara
‹ Dabbe 6

Dabbe 6 Filmi İncelemeleri

melissa

melissa

@kubramelisa

Sonları güzel ya
Dabbe 6
filme 9 verdi
0 beğen · 0 yorum
Leylavinia

Leylavinia

@leylavinia

Senaryoyu az çok tahmin edebiliyorsunuz en başından, ama bence seri gittikçe görüntü kalitesi olarak güçleniyor. Ses kalitesi de aynı şekilde. Korkmak değil de, daha bir ürkünç olmaya başlıyor. İzlenmeye değer.
Dabbe 6
filme 8 verdi
1 beğen · 0 yorum
Gülcan öztinar

Gülcan öztinar

@gulcanoztinar

Serinin son filmi olarak beklediğimiz film ne yazıkki benim beklentimi karşılamadı filmin henüz ilk yarısında sonun da olacakları çok rahat tahmin edebilmiştim, bir önce ki filmden pek bir farklılık göremedim. Ve paranormal serisiyle başlayan eve kamera koyma fikri de bir o kadar konudan ve gerçeklik duygusundan uzaklasmami sağladı ama yine de yönetmenin korku sinemasına olan katkıları yadsınamaz...
Dabbe 6
filme puan vermedi
0 beğen · 0 yorum
öykü deniz

öykü deniz

@oykudeniz

dabbe 6
korku dolu saniyeler
korku filmi sevenler için çok güzel, korkunç bir film
Dabbe 6
filme 10 verdi
0 beğen · 0 yorum
Bilal Habeşi Coşkun

Bilal Habeşi Coşkun

@bilalihabesi

Filmi hasat bulanlar var ama bence alakası yok. Sonunu tahmin edemediğim filmlerden bir tanesi. Serinin en güzel filmiydi. Salonda korkmayan yoktu. Filmde en fazla 3 dakikada bir korku sahnesi vardı.
Hasan Karacadağ bu işi biliyor. İzlemeyenler izlemeli.
Dabbe 6
filme 10 verdi
0 beğen · 0 yorum
Gizem Ünlü

Gizem Ünlü

@gizemunlu

VASAT
Zaman kaybından başka bir şey değildi. Her seride aynı tür şeyler. Farklılık olur belki diye gidip hüsrana uğradığım saçma sapan bir filmdi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Dabbe 6
filme 2 verdi
0 beğen · 0 yorum
Mert Yitmen

Mert Yitmen

@mertyitmen

Sinemanın ruhuna Fatiha
Sadece bu filmle sınırlı değil; komple Dabbe serisinin hepsi de bu film kadar klişe ve vasatın altında. H. Karacadağ kafasındaki insan korkutma metodu olan karanlıkta aniden öcü çıkması olayını bu filmde de tekrarlıyor. Vasatın altında bir komedi filmi
zaman kaybı....
Dabbe 6
filme 2 verdi
3 beğen · 0 yorum
İSMAİL BATUHAN SARIKOL

İSMAİL BATUHAN SARIKOL

@ismailbatuhansarikol

dab6e
Küçüklüğümden beri en sevdiğim korku kategorisi paronormal filmlerdir.
İlgimi çekicek ve daha önemlisi benim görüşüm izleyen kitlesini etkisi alında bırakıcak film konularıdır.Dabbe serisini hep sevmişimdir hiçbir filmini kaçırmamışımdır. Dab6e dünden bugune gelmiş geçmiş en iyi paranormal konusuna sahip bir filmdir. Hasan KARACADAĞ'a teşekkür ederiz çünkü filmden öte dünyamızda gerçekleşen gerçek olayları yansıtıyor dünyamızda nasıl insanların olduğunu bizlere medya üzerinden gözlemletip izlettiriyor, başarılı bir yönetmenlikten öte iyi bir film ustasıdır. MAGİ filmini ilgiyle bekliyorum ..
Dabbe 6
filme 10 verdi
0 beğen · 0 yorum
öykü dursun

öykü dursun

@oykudursun

Tülay ın suçu ne?
Film güzel tamam korktuk. Ama aklımda sorularla çıktım. Celalin suçu neydi? Hocanın suçu neydi? Atiyenin, kızı gamzenin ne günahi vardi? Abi bi kerede filmlerinde müslümanlar, hocalar, iyiler kazansin be.
Dabbe 6
filme 6 verdi
0 beğen · 1 yorum
Kafa? (@siyahsahaf)
Film iyiydi zaman zaman ürktük ve korktuk eyvallah, fakat bazı yerlerin de eksikler vardı. Celal hoca bir uzman olarak filmde bir farklılık göstermiş ama yanına neden dindar kuran bilen bir hoca yoktu da ne olduğu belirsiz bir hoca vardı? Diğer kadın hocanın konuyla bağlantısı bile yoktu, tesadüf üzeri öldürülmek zorunda kalındı. Daha iyi olabilirdi.
15.09.15 beğen cevap