up
ara

Labirent: Alev Deneyleri

Maze Runner: The Scorch Trials (2015)

Labirent: Alev Deneyleri Konusu ve Özeti

Labirent: Alev Deneyleri
İlk bölümde labirentten kaçmayı başaran gençler bu kez de zorla tutuldukları merkezden kaçmak zorunda kalır ve dış dünyada hiç beklemedikleri tehlikelerle yüzleşirler.
Yapım: 2015 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • James Dashner
  • T.S. Nowlin
Labirent: Alev Deneyleri Filmi Hakkında Genel Bilgiler
Labirent: Alev Deneyleri, Amerikalı bilimkurgu yazarı James Dashner'ın 2014 yılında Labirent serisinin ilk kitabından uyarlanan Labirent: Ölümcül Kaçış'ın devam filmidir.

Labirent: Alev Deneyleri Filminin Konusu
Labirent serisinin ilk filminde Thomas adlı bir genç uyandığında hiçbir şey hatırlamadığını ve 50 çocukla birlikte bir labirentin içinde hapsolduğunu fark etmiş ve buradan kaçmanın yollarını aramaya başlamıştı.

Serinin ikinci filminde, içinde hapsoldukları labirent deneyinden kurtulmayı başarabilen bir grup genci, bu defa labirentin dışında yeni tehlikeler beklemektedir. İlk filmin sonunda gördükleri manzara ve onlar için bırakılan görüntülü bir mesaj, kendilerini değerli ve seçilmiş kişiler gibi hissetmelerine sebep olmuştu. Ancak bu, onlar için hazırlanan planlardan yalnızca biridir. Bu planlardan bihaber olan gençler, yeni tehlikelerle yüzleşeceklerdir.
Labirent: Alev Deneyleri filmi Mutlaka İzlenmesi Gereken Etkileyici Bilim Kurgu Filmleri listesinde yer almaktadır.
Misafir

Misafir

@misafir000

hayal kırıklığı
kitaplarını okumadan filmlerini izledim, o yüzden olaydan kopmuş gibi yorumlar yapamıyorum fakat kesinlikle ilk film çok çok daha sürükleyiciydi. bunda "bitsin de gidelim" ruh haline bürünmüştüm... hayal kırıklığına uğradım.
Labirent: Alev Deneyleri
filme 6 verdi
1 yorum
onur Yıldırım (@onur1)
Kesinlikle değişik bi yorum harikaydı ve gayet sürükleyiciydi ilki kadar iyiydi
12.10.15 beğen cevap
Oktay Dinç

Oktay Dinç

@oktaydinc

Bu film diğer filmden biraz daha değişik olmuş, aksiyonu bol ve şu yeni yaratıklar başka bir hava katmış. Resident Evil'i anımsattı bazen ama hoş olmuş yani :) Filmi izlerken hep acaba kim haklı diye sordum kendime, hala da kesin bir şey söyleyemiyorum. Son filmi beklemem lazım galiba :/
Labirent: Alev Deneyleri
filme 8 verdi
0 yorum
Nihal

Nihal

@nihaltasci

İlk filmden sonra bu filmi hiç beğenmedim açıkçası. Sanki öylesine yapılmış gibiydi. Kitaptan da tamamen farklıydı. Hayal kırıklığı yaşadım.
Labirent: Alev Deneyleri
filme 2 verdi
1 yorum
onur Yıldırım (@onur1)
Son derece güzeldi bence .
12.10.15 beğen cevap
Sena

Sena

@sena822

Film güzeldi ve kitaba bağlı kalmaları çok güzeldi.Tek sıkıntı Teresa’nın ihaneti oldu.Çok basit olmuş ve geçersiz saçma bir sebep verilmiş ama kitapta daha derindi ve daha çaresizdi Teresa.
Labirent: Alev Deneyleri
filme puan vermedi
0 yorum
Kübra

Kübra

@ogemibirgungelicek

İlk filme göre bu film oldukça iyiydi. 3 boyutlu olması bana göre filmi daha da izlenilebilir kılmış. Ama anlayamadığım şey kitaptan oldukça farklı olması. İlk olarak filmine gittim. Daha sonra kitabını okumaya başladım. Ama kitabı okumasam da olurmuş. Ne kadar film ile kitabı farklı olsa da filmdeki olaylar yine bağlantılı olmuş ilk filmle. Benim hoşuma gitti. Tabiki kitapa bağlı kalsalarmış çok güzel olurmuş ama ben yine de beğendim. Özellikle Dylan O'brien muhteşem bir performans sergilemiş.
Labirent: Alev Deneyleri
filme 10 verdi
0 yorum
sahabe hangün

sahabe hangün

@sahabehangun

hemen ve hemen izlemek istiyorum
Labirent: Alev Deneyleri
filme 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Merve 🗡

Merve 🗡

@mtrv

...umut tehlikeli bir şey.
Labirent: Alev Deneyleri
filme 7 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum
katilinellerinde

katilinellerinde

@katilinellerinde

...umut tehlikeli bir şey.
Labirent: Alev Deneyleri
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
121
FİLM
Mutlaka İzlenmesi Gereken Etkileyici Bilim Kurgu Filmleri
Ölmeden önce mutlaka izlenmesi gereken, ufuk açıcı en iyi ve en etkileyici bilim kurgu filmlerini bu listede paylaşıyoruz. Se...
51
FİLM
Kitap Kurtlarının İzlemesi Gereken Kitaplarla İlgili Filmler
Kitap, kütüphane, yazarlık gibi konular üzerinden ilerleyen, kitap kurtlarının mutlaka izlemesi gereken kitaplı filmler liste...
529
FİLM
Mutlaka izlenmesi gereken filmler
Herkesin mutlaka izlemesi gereken, izlediği filmler arşivinde bulunması gereken filmler listelenmektedir....
12
FİLM
2015'in En Çok İzlenen Yabancı Filmleri
2015'te vizyona giren ve büyük gişe başarıları elde etmiş olan en iyi 2015 filmleri listelenmektedir. Lütfen sadece en popüle...
37
FİLM
2015'in En İyi Aksiyon Filmleri
2015'te vizyona giren, izlerken gözünüzü ekrandan ayıramayacağınız, 2015'in en çok izlenen aksiyon filmleri listelenmektedir....
Müşkülpesentt

Müşkülpesentt

@muskulpesenty

Labirent
Umduğum gibi bir film değildi. Ben daha değişik şeyler bekliyordum. İzledikten sonra dedim ki "az önce ben ne izledim?" ilkinin ardından bu ikincisi neydi.. . Neyse yorum yok değişik bir film diyelim. (güzel denilebilir belki fakat beklentilerimi karşılamadı)
Labirent: Alev Deneyleri
filme 7 verdi, inceleme eklemedi.
2 yorum
Merve (@hempa)
İzlediğimde bende sizinle aynı şeyleri hissetmiştim. Acaba peşpeşe izleyince mi böyle oldu diye düşünmeden edemiyorum. Sebebi her ne olursa olsun 3.süne dair hiç heves kalmadı içimde ?
23.01.18 beğen 1 cevap
8.3/10
383 oy
Sence kaç puan almalı?
0