up
ara

Solace

- Solace (2015)

Solace Konusu ve Özeti

Solace
Solace filmini izlediyseniz inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur film hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Süre: 101 dk
Yapım: 2015 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • James Vanderbilt
  • Ted Griffin
  • Peter Morgan
  • Sean Bailey
Rogojin

Rogojin

@rogojin

Solace, çok iyi bir film olmanın kıyısından belki senaryo kusurları sebebiyle dönüyor. Atmosfer olarak ilgili çekici, görselliği iyi bir film Solace. Fikir ilginç, gerçekten ilgiyle izlettiriyor. İlk defa böyle bir seri katille karşı karşıyayız ve insanları öldürme sebebi bizi düşündürüyor, acaba bu gerçekten doğru bir hareket mi, ahlâki bir seçim mi, sevgiyle yapılan bir hareket mi? Finali düşündüğümüzde kendimize göre bir cevap verebiliriz. Ancak filmin en önemli kusuru karakterlerin yüzeyselliği. Anthony Hopkins bile neredeyse mimiksiz oynuyor. En iyi iki oyuncu Colin Farrell ve Dean Morgan. Filmin görselliğine gösterilen ve karşılığını da veren titizlik keşke karakterler için de gösterilseydi. Filmin müziği ise dikkat çekecek denli özenle hazırlanmış ve bu görsellikle çok güzel uyum sağlamış.
Solace
filme 7 verdi
0 yorum
hasan satan

hasan satan

@hasansatan

Kadro Sağlam Senaryo İyi
Kadrosuyla öne çıkan senaryosuyla da kendini izleten bir yapım. En başta Anthony Hopkins gibi bir ustanın yer alması çok iyi olmuş. Tabi ek olarak Jeffrey Dean Morgan ve Colin Farrell 'ın olması da ayrı bir güzel. Ben izlerken gerçekten keyif aldım. Gerilim türü severler için gayet ideal. Yinede kurguda tek tükte olsa eksiklikler hissediliyor ama genel anlamda beğendiğim bir filmdi.
Solace
filme 8 verdi
0 yorum
Sevda Sen

Sevda Sen

@sevdasen

Dün izledim, türü itibariyle çok iyi gerilimi gizemi yerinde, oyuncuları ve onların harika performanslarıyla izlenesi bir film. devamı olabilirmi acaba? olsa çok güzel olurdu:)
Solace
filme 10 verdi
0 yorum
Sinemaya gittiğimde başka bir filme gitmeye niyetlenmiştim. Ancak gitmek istediğim filmin seansı olmadığından dolayı bu filme gittim ve iyi ki gitmişim. Devamı bence olmalı..
Solace
filme 10 verdi
0 yorum
8.2/10
40 oy
Sence kaç puan almalı?
0