up
ara

Üçkağıtçı Mortdecai

- Mortdecai (2015)

Üçkağıtçı Mortdecai Konusu ve Özeti

Üçkağıtçı Mortdecai
Başrollünde oyuncu Ewan McGregor yer aldığı, yönetmenliğini David Koepp üstlendiği film
Gizem türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gizem, Komedi türlerinde sinema filmlerinden
hoşlanan izleyicilere hitap eden Üçkağıtçı Mortdecai isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Süre: 106 dk
Yapım: 2015 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • David Koepp
  • Eric Aronson
Üçkağıtçı Mortdecai filmi En İyi 2015 Komedi Filmleri listesinde yer almaktadır.
Kayra

Kayra

@kayra180

Lort Johnny Depp
Öncelikle filmin komedi üzerine döndüğü söylenmeli klasik bir Johnny Depp değil.Filmin nerden geldiğini anlamadığımız bir tablo üzerinden hikayesi var bu tablo çok önemli çünkü Mortdecai’nin (Johnny Depp) devlete olan yüklü bir borcu var.Hikaye o kadar bağlantısız ilerliyor ki bazı yerlerde kopuyosunuz bir anda Moskova’ya ordan hemen Londra’ya Los Angeles’a derken çok yer değiştiriyoruz.Çok sık sahne geçişleri var.Johnny Depp komik bir rolde başarılı bir şekilde oynuyor onun oyunculuğu bu filme güzel bir ambiyansta katmış tabii.Filmi genellersek çok beğendiğim bir film değil çünkü ortada bir hikaye var ve film hikayeci bir anlatım sunuyor bu durumda hikayenin kopmaması gerekirdi bu nedenle filmi çok beğenemedim.
2 beğen · 0 yorum
rastalıokuz

rastalıokuz

@rastaliokuz

Johny Depp ayrıcalığı
Yine Johny Depp ve yine role ruh katma güzelliği, kılıktan kılığa girip her role cuk oturan bi kişi daha yok bana göre. Johny Depp filmlerinde sıkılmak mümkün değil sadece onu izleyin yeter.
0 beğen · 1 yorum
Misliyna (@misliyna)
The Grand Budapest Hotel filminden sonra izlediğim en keyifli filmlerden biriydi... İşin içinde Johny Depp var ise film bir şekilde izleniyor zaten...
02.11.15 beğen 1 cevap
28
FİLM
En İyi 2015 Komedi Filmleri
2015 yılında vizyona giren ve gişede yüksek rakamlara ulaşarak dikkatleri üzerine geçen en iyi 2015 komedi filmleri listelenm...
7.4/10
18 oy
Sence kaç puan almalı?
0