up
ara
‹ Koş Milkha Koş

Koş Milkha Koş Filmi İncelemeleri

K.i.n.g

K.i.n.g

@king

bu filmi uzun süredir saklıyordm:) sakladiğima değmiş:) muthiş bir iş çıkartılmış harika bir biografi filmi olmus ve muthiş replikler var filmde kuşlar küçük ağaçlara bağli kalmadanda yükseklere uçabilir gibi:) kısacası izlemek lazım ... izleyin derim çok özel bir film olmuş 3-5 gün sürse izlenir o derece yani:)
Koş Milkha Koş
filme 10 verdi
2 beğen · 0 yorum
RETA

RETA

@duyguuu

Milkha Singh
Tarihin her dönemi savaş savaş savaş. İnsanoğlu öldürmekten yok etmekten bıkmıyor usanmıyor. Barış içinde yaşadığımız yılları hesaplasak bir elin parmaklarını geçer mi acaba?
Daha küçücük bir çocuğun hayatına müdahele etmek sevdiklerini elinden almak nasıl bir kader? 'Kader' diye diye kendimizi avutmaktan ileri gidemediğimizin farkında değiliz heralde.
Filmin konusuna gelecek olursak; Hindistan-Pakistan sınırına yakın bir bölgede yaşayan Milkha'nın çocukluk dönemine denk gelen savaşı tüm çıplaklığıyla yaşaması ve ailesini kaybetmesiyle birlikte hırsızlık çetesine katılmasını konu alıyor. Askeriyeye geçmesiyle de karşı konulmaz yükselişi başlıyor.
Farhan Akthar'ın başrolü üstlendiği film, gerçek bir yaşam öyküsünden alındığı için daha bir etkileyici olmuş.
İnsan ne yaparsa yapsın geçmişin ayak izlerinden kurtulamıyor evet.
Koş Milkha Koş
filme 9 verdi
1 beğen · 0 yorum
renin kılıç

renin kılıç

@reninkilic

Hint Filmlerini ben çok severim. Özellikle müzikal olması her filmlerinde beni dahada çok çekiyor içine. Film, Maraton yarışçısının hayatını anlatmakta. O başarılara nasıl ulaştığı ve neler yaşadığı anlatılmış. Gerçek bir mücadele pes etmeme ve sonunda gelen büyük başarılar.. İzlemenizi tavsiye ederim.
Film kimlere hitap ediyor?: herkese
Nerede, ne zaman, kimle: evde
Filmin mesajı: mücadeleyi asla bırakma
Rahatsız edici sahneler: yoktu
Oyuncular: başarılı
Sanat yönetimi: başarılı
En iyi sahnesi: milkha 'nın Yaralanmasına rağmen koştuğu sahne
Filmin sonu: olması gerektiği gibi
Koş Milkha Koş
filme 9 verdi
0 beğen · 0 yorum
Serkan Cakirer

Serkan Cakirer

@serkancakirer

Koş Milhka Koş.
Öğrenilecek birçok ders var filmin içinde, gülünecek bolca komik an, korku, yenilgi, azim ve zafer... Ayrıca anlatılan her şeyin gerçek olması filmi daha değerli kılıyor.
Koş Milkha Koş
filme 10 verdi
1 beğen · 0 yorum
Misafir

Misafir

@misafir000

Koş Milkha Koş
Film "Uçan Sih (The Flying Sikh)" olarak bilinen Milkha Singh'in hayatını anlatıyor. Filmde, 1947'de Hindistan ve Pakistan bağımsızlıklarını kazanıp birbirinden ayrılınca, Pakistan'dan çok acı hatıralarla Hindistan'a gitmek zorunda kalan Milkha Singh'in başarılı bir 400 metre koşucusu olma hikayesi anlatılıyor.
Koş Milkha Koş
filme puan vermedi
0 beğen · 0 yorum