up
ara

Aloha

- Deep Tiki (2015)

Aloha Konusu ve Özeti

Aloha
Aloha filmini izlediyseniz inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur film hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Süre: 104 dk
Yapım: 2015 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • Cameron Crowe
Aloha filmi Mutlaka İzlenmesi Gereken Bradley Cooper Filmleri listesinde yer almaktadır.
Ebru G.

Ebru G.

@ebrug

Ben filmden keyif aldım açıkçası. Özellikle rüzgârın estiği o yeşillik alanda bu sıcakta esintiyi bayağı bir hissettim. İçimden koca bir yük kalkmış gibi oldu. Sıkılmadım, filmi kesmedim ileri sararak da izlemedim. Beğenilmeyince acayip kötü bir film falan sandım ben de. Gerek Emma'nın sempatik hareketleri gerekse Bradley'nin Emma gibi uyumlu hareketleri çok keyif vericiydi. Tadında bir filmdi bence.
Aloha
filme 6 verdi
0 yorum
Sezgi

Sezgi

@sezgii

Film nerede başladı nereye bağlandı asıl olay neydi, niye böyle oldu? Bir anda eski aşk-romantik filme döndü. Eh işte diyelim.
Aloha
filme 4 verdi
0 yorum
aybike dönmez

aybike dönmez

@aybikedonmez

Cameron Crowe gerçekten sevdiğim bir yönetmen.2.şanslarla ilgili romantik filmler çekiyor genelde.Bu film bence kendi içinde sade ve tatlı bir havası olsa da doğalı ve doğayı yücelten konusu ve bunu destekleyen şekilde filmde kullansa da yönetmenin en zayıf filmlerinden biri.Ama alaşağı edilip saçma denilecek kadar da değil.Tatlı-duru-kendi halinde bir romantik film sadece...O yüzden çok bir şey beklemeden izlemek lazım.Romantik filmleri sevenlere tavsiyemdir...
Aloha
filme 7 verdi
0 yorum
Guapo

Guapo

@ilay

Nereye dönsen, birinin kalbi kırılıyor.
Aloha
filme 6 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Guapo

Guapo

@ilay

Gökyüzünü satın alamazsın.
Aloha
filme 6 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum
18
FİLM
Mutlaka İzlenmesi Gereken Bradley Cooper Filmleri
Alias dizisindeki rolü ile tanınan ve daha sonra The Hangover, Limitless, Nip/Tuck gibi birçok film ve dizide rol alan ABD'li...
5.3/10
9 oy
Sence kaç puan almalı?
0