up
ara

Robinson Crusoe

(2016)

Robinson Crusoe Konusu ve Özeti

Robinson Crusoe
Üç boyutlu olarak sinemaya uyarlanan filmde Robinson Crusoe’un gemisi batmıştır ve kendisini zar zor bir adaya atar. Adaya vardığında ise yeni bir hayata başlayıp kendisine yeni arkadaşlıklar edinir. Adada bulunan hayvanlarla Robinson Crusoe’un yaşadıkları anlatılmaktadır.
Yapım: 2016 ABD
Yönetmen:
Daniel Defoe’nun hiç eskimeyen klasiği, ilk kez üç boyutlu bir animasyon türünde sinemaya uyarlandı. Kahraman kaşif Robinson Crusoe, gemisi batınca tek başına bir adaya düşer. Robinson kendine yeni bir hayat kurarken adanın sakinleriyle güzel bir dostluk kuracaktır. Ve dünyanın en meşhur, en sevilen hikayesini bu kez keyifli ve eğlenceli bir başka açıdan, hayvanların gözünden izlemeye başlayacağız.
Robinson Crusoe filmi En İyi 2016 Animasyon Filmleri listesinde yer almaktadır.
POST_MORTEM

POST_MORTEM

@postmortem

P.M.
Issız adada keçi ne arıyor yahu? =) Robinson, ıssız adaya düşer yalnız burada orijinal hikayeden farklı bir takım olaylar gelişir. Cuma bile bir hayvan burada. Robinson, düştüğü adadaki hayvanlarla bir ekip olmaya çalışırken haliyle kendileriyle uğraşacak düşmanları da olması lazım: Kediler. Hikayeyi eğlenceli bir şekilde değiştirip güzel bir sonuç çıkarmışlar yapımcılar. Animasyonların vazgeçilmezi aksiyonlu sahneler de cabası. Miniklerle beraber güzel vakit geçirmelik olarak izlenebilir.
Robinson Crusoe
filme 7 verdi
8 beğen · 0 yorum
10
FİLM
En İyi 2016 Animasyon Filmleri
Çoluk çocuk toplaşıp izleyebileceğiniz, 2016'nın en iyi animasyon filmlerini bu listede topluyoruz. Lütfen sadece 2016 yılınd...
7.2/10
5 oy
Sence kaç puan almalı?
0