up
ara

Osman Pazarlama

(2016)

Osman Pazarlama Konusu ve Özeti

Osman Pazarlama
Aşık olduğu kızın babasına başarılı olduğunu göstermek isteyen Osman Şaşmaz’ın hikayesi anlatılmaktadır.
Yapım: 2016 Türkiye
Yönetmen:
Senaryo:
  • Togan Gökbakar
  • Şahan Gökbakar
Osman Pazarlama Filmi Hakkında Genel Bilgiler

Recep İvedik filmlerinden aşina olduğumuz Şahan Gökbakar yönetmen koltuğuna kardeşi Togan Gökbakar’ı oturttuğu Osman Pazarlama filminde Pazarlamacı olan Osman Şaşmaz karakteri ile karşımıza çıkıyor. Hazırlıkları yaklaşık olarak altı hafta süren filmde, çekimler ise beş haftada bitirildi. Filmin yapımcılığını ise Warner Bros. şirketi yaptı.

Osman Pazarlama Filminin Konusu

Aşık olduğu kız ile evlenebilmek için çabalayan Osman’ın planları arasında başarılı bir iş adamı olmak vardı. Şirketinde Uzakdoğu’dan getirdiği malları satan aynı zamanda kendi üretimi olan ürünler içinde yatırımcıyı bulmaya çalışır. Osman aşık olduğu kızın babasının gözüne girebilmek için tüm bunları başarmak zorundadır. Osman’ın komedi dolu bu girişimcilik macerası izleyicileri ile şubat ayında buluşuyor.
Osman Pazarlama filmi En İyi 2016 Yerli Komedi Filmleri listesinde yer almaktadır.
ö_F_K_e

ö_F_K_e

@omerfarukkenger

Şiddetle Gitmemenizi Tavsiye Ediyorum!!
Arkadaşlarımın yoğun isteği üzerine mecburen gitmek zorunda kaldım. Saçma,argo ve küfür içeren bir film. Ortasında çıktım en sonunda . Mide bulandırıcı bir şey. Zoruma giden ise; ''Bay ve Bayan'' kişilerin bu küfürlere kahkaha atarak gülmesi. Paranıza Yazık etmeyin. Şahsen çok zoruma gitti verdiğim para.
Osman Pazarlama
filme 1 verdi
1 yorum
elmas (@elmassahin)
Ne acı ki ülkede bu gibi adamlar, filmler prim yapar olmuş. Kaliteli mizah bitmiş insanlar baştan aşağı küfürlü konuşmalara gülüyor gerçekten içler acısı.
22.02.16 beğen cevap
Furkan

Furkan

@turgenyev

İzleyip de vakit kaybetmeyin...
Anlaşılan Şahan'ın parası azalmaya başlamış ki böyle bir film yapma gereği duymuş. Filmi özetleyecek olursam; Hiçbir zeka seviyesi gerektirmeyen ucuz espriler pardon küfürler, ilkokula giden bir çocuğun bile yazmaya tenezzül etmeyeceği basit bir senaryo, zaten müzik ve görsel namına da bir şey yoktu filmde.

Diğer inceleme yapanlar fragmanı izleyin yeter demiş, ben şahsen bu yoruma katılmıyorum fragmanı izlemekle vakit kaybetmeyin... Açıkçası filme verdiğim paraya acımıyor olsaydım ben de salonun bir kısmı gibi filmin yarısında çıkardım da işte bir umut filmi izledim... Zaten pek beğenmesem de Şahan son filmde kaliteyi oldukça basite düşürmüş. Keşke filmle hiç uğraşmasaymış direk filmin parasını isteseymiş de en azından bizler vakit kaybetmeseydik.

Daha fazla yazma gereği duyardım da bu filme bu kadar zaman kaybettiğim yeter. Kısacası basit ergen esprilerine gülen varsa filmi zevkle izleyebilir, onun haricinde izleyip de vakit kaybetmenizi kesinlikle tavsiye etmem.
Osman Pazarlama
filme 1 verdi
1 yorum
Betül Nazlı (@bitulaphy)
hehe bir programda çocuğum büyüyünce bu filmleri izleyecek ve babası ile gurur duyacak demişti :D
07.03.16 beğen 2 cevap
Ceylan Bektaş

Ceylan Bektaş

@ceylanbektas

Sıradan...
Filmin, fragmanından etkilenip gitmeyin sakın. Zaten fragmanda yer alan sahneler hariç, güldüren bölüm yok. Filmin son 5 dakikası için izleyebilirsiniz. Öyle ki, o son sahne de olmasaydı, keşke gitmeseydim de diyebilirdim....
Yine de emeğe saygı..
Osman Pazarlama
filme puan vermedi
0 yorum
Kadir Durukan

Kadir Durukan

@kadirdurukan

Bu Herif Bozdu
Cem Yılmaz'ın bir repliği geldi aklıma. Bu herif bozdu, herif bozmadı sen bittin diyor ama Şahan Gökbakan yaptığı Recep İvedik 2'den sonra bozdu iyice kendini. Şahsen filmin son 10 dakikası güzeldi. Espiriler iğrenç ve tamamen mide bulandırıcı konular. Şahsen Cem Yılmaz'ı daha çok seviyorum, bel altı ama kaliteli, en azından gülüp geçiyorsun iğrenmiyorsun.
Osman Pazarlama
filme 2 verdi
0 yorum
POST_MORTEM

POST_MORTEM

@postmortem

P.M.
Yorum yapmaya dahi değmez...
Osman Pazarlama
filme 1 verdi
0 yorum
8
FİLM
En İyi 2016 Yerli Komedi Filmleri
2016 yılında vizyona giren ve büyük bir izleyici kitlesine ulaşarak adından sıkça söz ettiren, 2016'nın en iyi yerli komedi f...
4.7/10
81 oy
Sence kaç puan almalı?
0