up
ara

My Bakery in Brooklyn

Bir Dilim Aşk - My Bakery in Brooklyn (2015)

My Bakery in Brooklyn Konusu ve Özeti

My Bakery in Brooklyn
Vivien ve Chloe adındaki iki kuzene teyzelerinden bir miras kalmıştır. Filmde ikilinin bu mirası hak etmeleri için yapmaları gerekenler konu edinmiştir.
Süre: 100 dk
Yapım: 2015 İspanya ,  ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • Gustavo Ron
  • Francisco Zegers
My Bakery in Brooklyn Filmi Hakkında Genel Bilgiler
My Bakery in Brooklyn filminin yönetmenliğini İspanya doğumlu Gustavo Ron yapmıştır. Filmin senaryosu ise yine yönetmenin ve Francisco Zegers’in kaleminden çıkmıştır. Filmde Vivien rolünde Genç Hollywood Yılın Kadın TV Oyuncusu Ödülü sahibi Aimee Teegarden, Chloe rolünde ise Krysta Rodriguez yer almaktadır.

My Bakery in Brooklyn Filminin Konusu
Vivien ve Chloe çocukluktan beri hiç ayrılmamış kuzenlerdir. Birden vefat eden halaları Isabellle’in mirası onları zorlu bir yola sokacaktır. Bu miras dükkânı işletmek için Avrupa seyahati hayallerini erteleyen Vivien işleri daha geleneksel yollarla halletmek istemektedir. Bir televizyon programında şefin asistanlığını yapan Chloe ise daha modern dokunuşlar aramaktadır. Boulangerie adındaki küçük dükkânlarının borçlar yüzünden kapanmak üzere olduğunu öğrenince, Vivien ve Chloe, tüm anlaşmazlıkları bir kenara bırakıp aile mirasını kapanmaktan kurtarmaya karar verirler.
0/10
0 oy
Sence kaç puan almalı?
0