up
ara

Bambaşka

(2016)

Bambaşka Konusu ve Özeti

Bambaşka
Doğa, hayatı çok seven üniversiteli genç bir kızdır. Bir gün geçirdiği bir kaza sonucu hayatı bir anda değişir ve hayata küser. Bir gün Yiğit adında bir gençle tanışır ve onun sayesinde yaşama sevincini yavaş yavaş yeniden kazanmaya başlar.
Süre: 102 dk
Yapım: 2016 Türkiye
Yönetmen:
Yerli bir yapım olan Bambaşka filminin yönetmenliğini Bahadır Abşin yaparken senaryosunu ise aynı zamanda filmin yapımcısı da olan Bülent Aydoslu yazmıştır. Filmde Buse Sevindik, Caner Tanrıverdi oyuncuların dışında instagram fenomeni Cansu Taşkın’da dikkat çeken isimler arasında.

Üniversitede okuyan Doğa bir gün bir kaza geçirir. Bu kaza sonucunda omurilik felci olur. Belden aşağısını hissetmemeye başlayan Doğa yaşama sevincini kaybeder. Hayatı tamamen değişmiştir. Kazadan sonra Yiğit ile tanışan Doğa, onun sayesinde hayatı yeniden sevmeye başlar.

Yiğit ise medya tarafından tanınan bir oyuncudur. Nişanlısı onu aldatmıştır. Yiğit de Doğa ile beraber yaşadığı bu yıkımı atlatmaya çalışacaktır. Yiğit ve Doğa’yı bu aşk hikayesinde birlikte yaşayabilmeleri için zor bir mücadele beklemektedir.
0/10
0 oy
Sence kaç puan almalı?
0