up
ara

Ölüm Treni

- Backtrack (2015)

Ölüm Treni Konusu ve Özeti

Ölüm Treni
Öldürülen kızının cinayetini araştırmak için gizemli varlıklarla iletişime geçen Peter’in bu iletişimden sonra yaşadıkları anlatılmaktadır.
Süre: 90 dk
Yapım: 2015 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • Michael Petroni
Ölüm Treni Filmi Hakkında Genel Bilgiler

Ölüm Treni filminin senaryosunu yazan ve yönetmenliğini yapan Amerikan Film Enstitüsü Konservatuvarı mezunu Michael Petroni’dir. Filmin başrolünde Piyanist filminden tanıdığımız Adrien Brody, Peter Bower rolü ile oynamıştır. Barbara Henning karakterini ise Helen Hayes Ödülü sahibi Robin McLeavy canlandırmıştır.

Ölüm Treni Filminin Konusu

Peter bir psikologdur. Kızı bir cinayete kurban gitmiştir. İşlenen bu cinayet sonrasında kızını kaybeden Peter, bu cinayet için araştırma yapmaya başlar. Bu araştırmalar, duymaya alışık olmadığımız varlıklarla ilgilidir.
Bu varlıkla iletişim kurmaya çalışan Peter, uzun bir süre sonra bu iletişimi sağlar. İletişime geçtiği bu varlıklarla işbirliği sağlar. Bu iletişim sonrasında neler yaşanacağını tahmin bile edemeyen Peter’in başına bir şeyler gelecektir.
183
FİLM
İzleyicide Büyük Bir Hayranlık Uyandıran Yerli ve Yabancı Filmler
İzlerken büyülendiğimiz, büyük bir hayranlık duyduğumuz en iyi yerli ve yabancı filmleri bu listede paylaşıyoruz. Sen de izle...
412
FİLM
Şiddetle Tavsiye Ettiğimiz Filmler
İzledikten sonra iyi ki izlemişim dediğimiz ve herkese izletmek istediğimiz, şiddetle önerdiğimiz filmleri bu listede paylaşı...
5.8/10
4 oy
Sence kaç puan almalı?
0