up
ara

Bridget Jones's Baby

Bridget Jones'un Bebeği - Bridget Jones 3 (2016)

Bridget Jones's Baby Konusu ve Özeti

Bridget Jones's Baby
Artık 40'lı yaşlarına gelmiş olan Bridget Jones, karşımıza 10 yıl önce evlendiği Mark Darcy'den boşanmış ve kendini işine adamış bir kadın olarak çıkıyor. Her şey yolunda gibi görünse de bu durum çok uzun sürmez. Amerikalı Jack Qwant ile tanışan Bridget Jones'un hayatı bir anda değişir. Bir yandan Jack'e karşı bir şeyler hissederken bir yandan da Darcy'den tamamen vazgeçemez. Üstelik hamile olduğunu öğrenir ve bebeğin babasının kim olduğundan emin değildir.
Yapım: 2016
Yönetmen:
Senaryo:
  • David Nicholls
  • Helen Fielding
10 yıl önce Mark Darcy ile mutlu sonda bıraktığımız Bridget Jones, şimdi karşımıza 40'lı yaşlarında boşanmış ve hayata yeniden atılan, bekar bir kadın olarak karşımıza çıkıyor. Darcy ile ayrıldıktan sonra haber yapımcılığı işine daha sıkı sarılan, çevresini eski ve yeni arkadaşlarıyla donatan Jones'ta belki de değişmeyen tek şey sakarlığı. Her şey kontrol altındaymış gibi görünürken Bridget başına çorap örmeyi başaracak mıdır? Üstelik bu kez Bridget hamiledir ve doğuma dek çocuğun babası belirsizdir. İki aday arasındaki Bridget eski aşkını mı yeni sevgilisini mi seçecektir?

Serinin yıllar sonra gelen üçüncü filminde başroller Renée Zellweger ve Colin Firth’e bu sefer Patrick Dempsey eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda ise ilk filmde olduğu gibi yine Sharon Maguire var.
Merve Akpınar

Merve Akpınar

@littlebookstagram


Film kimlere hitap ediyor?: Bridget Jones hayranları zaten bu son filmi kaçırmaz
Nerede, ne zaman, kimle: 28.09.2016, Cinemaximum Espark
Senaryo üzerine: Her zaman ki Bridget Jones senaryolarıydı ama bu kez daha iyi espriler vardı.
Oyuncular: İnsanın gözü bir Hugh Grant arıyor ama Jack karakteri de gayet iyiydi.
Filmin sonu: Bridget tam da düşündüğüm gibi bir sona kavuştu açıkçası ben mutluyum bu sondan.
Film hataları: Kamera geçişleri hatalıydı.
Bridget Jones's Baby
filme 10 verdi
0 beğen · 0 yorum
7.9/10
22 oy
Sence kaç puan almalı?
0