up
ara

Underworld: Blood Wars

Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları - Underworld 5 (2016)

Underworld: Blood Wars Konusu ve Özeti

Underworld: Blood Wars
Underworld serisinin beşinci filmi olan Blood Wars'ta Lycan’lar ve Vampirler arasındaki ezeli rekabeti ve her iki türün de tehdidi altında olan Selene'nin başından geçen aksyion dolu olayları izleyeceğiz. Selene, ihanete uğradıktan sonra kendisini hem Lycan'ların hem de Vampirler'in karşısında bulur. David ve babası Thomas'tan başka hiçbir destekçisi kalmamıştır. İki türün arasında yüzyıllardır sürmekte olan savaşı sonlandırmak için büyük bir fedakarlık yapması gerekecektir.
Yapım: 2016 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • Danny McBride
  • Len Wiseman
  • Cory Goodman
Cory Goodman’ın yazdığı, 2016’da vizyona girecek filmin yönetmen koltuğuna Anna Foerster oturuyor. Underworld serisinin beşinci filmi; Awakening’in devamı niteliğinde olan filmde Kate Beckingsale Selene rolüyle tekrar karşımıza çıkacak. Dördüncü filmde David karakteriyle karşımıza çıkan Theo James bu kez Kate Beckingsale ile başrolü paylaşıyor. Tobias Menzies yeni Lycan lideri Marius’u canlandırırken Clementine Nicholson ise Vidar’ın kızı Lena rolünde.

Selene (Kate Beckinsale), kendisine ihanet eden Lycan'ların ve Vampirler'in sürekli tehdidi altındadır. Bu zor durumda yanında sadece David (Theo James) ve babası Thomas (Charles Dance) vardır. Sonunda kendisini feda etmesi gerekse bile, Lycan ve Vampirler'in ezeli savaşını durdurması gerekecektir.
Misliyna

Misliyna

@misliyna - İstanbul

Berbat
Serinin en kötü senaryosu ve oyunculuğu ile tam bir hayal kırıklığı... İlk dört filmdeki kalite gitmiş yerine 3. sınıf bir film gelmiş tamamen zoraki çekilmiş...
Underworld: Blood Wars
filme 3 verdi
0 yorum
Hayâlet

Hayâlet

@suveydaa - Kayseri

Önceki filmleri daha güzeldi.. Hem Selin de yaşlanmış, herşey bu kızın üzerine yapılmış, başrolde tek başına.. Daha güzel olabilirdi bence..
Underworld: Blood Wars
filme 7 verdi
0 yorum
Leandros

Leandros

@leandros - İzmir

Ebeveynlerin en büyük korkusu çocuklarını hüsrana uğratmaktır.
Underworld: Blood Wars
filme 9 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Leandros

Leandros

@leandros - İzmir

Güç basit ve büyüleyicidir.
Underworld: Blood Wars
filme 9 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum
7.6/10
23 oy
Sence kaç puan almalı?
0