up
ara

Labirent: Son İsyan

The Maze Runner: The Death Cure (2017)

Labirent: Son İsyan Konusu ve Özeti

Labirent: Son İsyan
James Dashner'in ünlü bilim kurgu üçlemesinden sinemaya uyarlanan serinin son filmi olan Labirent: Son İsyan'da labirenti yenen ve alev deneylerinden geçen Thomas'ın arkadaşlarını kurtarmak için verdiği büyük mücadeleyi izliyoruz.
Süre: 142 dk
Yapım: 2017 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • James Dashner
  • T.S. Nowlin
Labirent: Son İsyan filmi Şiddetle Tavsiye Ettiğimiz Filmler listesinde yer almaktadır.
Noname

Noname

@noname13 - Mersin

Serinin bence en hareketli ve heyecanlı bölümüydü. Baştan sona sıkılmadan izledim ama Film 3D olmasa da olurdu bence. Genelde kitaba bağlı kalmaları çok hoşuma gitti ama beni en çok etkileyen filmde ki arkadaş sadakatiydi. Birbirleri için ölümü bile göze alacak kadar bağlılardı ki bu zamanda pek raslayamadigimiz bir duygu oldu artık.
Labirent: Son İsyan
filme 9 verdi
2 yorum
Ömer AKALAN (@omerakalan)
bence de 3d çok saçma olmuş. filmdeki tek 3d cem yılmazın yaptığı konuşmalardaki hareketler. film boyunca gözlük gözümü ağrıtmaktan başka bir işe yaramadı.
06.02.18 beğen 2 cevap
Ömer AKALAN

Ömer AKALAN

@omerakalan - Muğla

Hoş
serinin önceki bölümlerini izlemediğimiz için gidip gitmemek konusunda çok tereddütte kaldık . Ama yine de başka hoş bir film göremediğimiz için gittik . Film çok güzeldi . O kaos ortamı çok hoşuma gitti (tabi ki gerçekte böyle şeyler istemeyiz de film olduğu için...). Canımı sıkan iki nokta vardı. Biri filmin 3D olması ama hiçbir 3D öğesinin olmaması (bu arada 3d gözlükler gözümüzü ağrıtmaktan başka bir işe yaramadı) . İkincisi çok fazla olmasa da bazı yerlerde altyazının bir sağda bir solda olması . Resmen altyazı kaçırmamak için dikkatle ekranın sağına soluna baktım . Bilmiyorum belki sadece bizim gittiğimiz yerde böyle bir şey vardı ama vardı yani :D
Labirent: Son İsyan
filme 9 verdi
4 yorum
Fethi Uzun (@fethiuzun)
Benim gittiğim sinema salonunda da böyle sorun vardı ama iyi film tavsiye ederim
06.02.18 beğen 1 cevap
Gülem Sara Erhan

Gülem Sara Erhan

@lordgolemord - Kayseri

FİLM ÇEKİMLERİ
Film çekimleri bu gün başladı! Her ne kadar kitap konusunda çok değiştirilmiş olacağını ve hayal kırıklığına uğrayacağımı bilsem de Thomas Brodie Sangster (Newt) 'i tekrar filmde göreceğim için çok heyecanlıyım. Kitabı okuyanların da bildiği üzere üzücü ve korkutucu bir film olacak :(
Labirent: Son İsyan
filme puan vermedi
1 yorum
Ömer AKALAN (@omerakalan)
gittiniz mi ? :D
06.02.18 beğen 1 cevap
Fethi Uzun

Fethi Uzun

@fethiuzun - Muğla

Guzel film tavsiye edilir,serisini izlemeden kolayca anlayabilirsiniz...
Labirent: Son İsyan
filme 9 verdi
1 yorum
Ömer AKALAN (@omerakalan)
güzel yorum
06.02.18 beğen 1 cevap
Alcyone

Alcyone

@alperckm - Ankara

Mukemmel bir aksiyon,bilim-kurgu,gerilim filmi enfes...
(Spoiler yok temiz.)

2018 yilinin ikinci ayina yakisir bir filme rasgelebilmenin mutlulugunu yasiyorum. Gercek anlamda maceraya,aksiyona doydum diyebilirim. Hayran kaldigimin da altini cizerim.Bir kere daha izlenir.

Film serinin ucuncu ve son filmi.Kitaptan sinemaya tasinan bilim-kurgu,gerilim,aksiyon,macera turlu bir film. Seri 5 kitapdan olusmasina ragmen iki kitabinın hikayesini filmde anlattiklari icin son film olarak dusunuyorum.(Kitabını okumadım)

Bu filme gitmeden once kesinlikle ilk iki bolumu izlemelisiniz. En azindan olayin ne oldugunu, karakterlerin nasil toplandigini, kisilerin olaylarini bilmelisiniz ki caniniz sIkIlmasin,bazi şok olacağınız noktalar oluşsun; herşeyin bir anlamı olsun.Eğer bunu yapmazsanız da gerçekten aksiyon,macera tadını alırsınız.Değer.

Konusu Thomas'ın Isyan'ın elinde olan arkadaşını kurtarması üzerine gelişen olaylar.Vurguladığı kavram "arkadaşlık".Gençlerin birbirlerine olan bağlılığı,vefası göz yaşartıcı cinsten.Canı pahasına da olsa düşeni bırakmama...

Genellıkle Imdb,rotten tomatoes ıstatıstıklerını verırdım; bu filme haksızlık yaptıkları için vermiyecegim.Demek istediğim çok düşük puanlama yapılmış.Hakkını yemişler.
Labirent: Son İsyan
filme 9 verdi
0 yorum
413
FİLM
Şiddetle Tavsiye Ettiğimiz Filmler
İzledikten sonra iyi ki izlemişim dediğimiz ve herkese izletmek istediğimiz, şiddetle önerdiğimiz filmleri bu listede paylaşı...
Taha laçin

Taha laçin

@tahalacin

Labirent 3
İzledinizmi. Beğen 5yorum.
Labirent: Son İsyan
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
8.4/10
45 oy
Sence kaç puan almalı?
0