up
ara

Tamasha

- Tamaasha (2015)

Tamasha Konusu ve Özeti

Tamasha
Tamasha filmini izlediyseniz inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur film hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yapım: 2015 Hindistan
Yönetmen:
Senaryo:
  • Imtiaz Ali
ümmühan

ümmühan

@muallime

beğendim.
konusu gereği durağan ilerleyen, ama hiç de sıkmayan bir film.. tabii Hint filmi olmasının gereği olarak şarkılı klipler de mevcut ama onlar da güzel.. toplumun (ve ailesinin) dayatmaları yüzünden istediği mesleği yapamayan ve toplum içinde kendi gibi davranamayan Ved'in sevdiği kadının ona gerçekleri göstermesi ile gerçek Ved'i tekrar bulması anlatılıyor. Ranbir Kapoor her zaman sevdiğim bir oyuncu olmuştur. gene bu filmde de çok başarılı idi.
Tamasha
filme 8 verdi
0 yorum
Sezgi

Sezgi

@sezgii

Herhalde bu çifti izlediğim ikinci film. Ranveer'le Deepika çok yakışsalar da Ranbir'le de çok eğlenceli görünüyorlar. Bu film için çok şey söyleyebiliriz. Hayallerimizin önüne koyulan her engel bizi kişiliğimizden uzaklaştırıyor diyebiliriz mesela. Ya da ne istediğimizi bilmeli ve ona göre mücadele etmeliyiz, pes etmemeliyiz. Mutlu görünmek için rol yapmaktan ziyade mutlu olmak için statülerden, kurallardan vazgeçebilmeyi çok güzel anlattığını düşünüyorum.
Tamasha
filme 9 verdi
0 yorum
143
FİLM
Hindistan Yapımlarına İlgi Duyanların İzlemesi Gereken En İyi Hint Filmleri
Hindistan yapımı filmler son yıllarda tüm dünyada severek izleniyor. Bu listede Hint filmi müdavimlerinin mutlaka izlemesi ge...
8/10
15 oy
Sence kaç puan almalı?
0