up
ara

Darmadağın

Maryland - Disorder (2015)

Darmadağın Konusu ve Özeti

Darmadağın
Filmde psikolojik sorunlu olarak bitirdiği askerliğinin ardından yeni bir iş bulan Vincent’in, yeni işi olarak koruduğu Arap kızına olan duyguları anlatılıyor.
Süre: 101 dk
Yapım: 2015 Fransa ,  Belçika
Yönetmen:
Senaryo:
Darmadağın - Disorder Filmi Hakkında Genel Bilgiler

Filmin yönetmenliğini Alice Winocour yaparken, Diane Kruger, Matthias Schoenaerts gibi isimlerde yine filmde yer alıyor.

Darmadağın - Disorder Filminin Konusu

Abd askeri olarak hayatını devam ettiren Vincent’in sonunda askerliği bitmiştir. Evine döndüğünde ise Vincent’in hayatı istediği şekilde devam etmez. Hayatını yeniden şekillendirmeye çalışan Vincent’in karşısına fırsat olarak gördüğü bir iş çıkar. Vincent’in yeni işi ise bir Arap kızını korumaktır. İşine başladıktan sonra kıza karşı bazı duygular hissetmeye başlar. Oysa Vincent askerdeyken psikolojik sorunları olan biriydi. Peki ya şimdi bu sorunların üstesinden gelebilecek miydi?
aybike dönmez

aybike dönmez

@aybikedonmez

Zengin,çocuklu,savunmasız bir kadın ve Afganistan'dan arızayla dönmüş bir asker olan korumasıyla ilgili bir hikaye.Ama film Fransız filmi olunca soğuklukta beraberinde geliyor.Fakat oyuncular çok iyi.Diane Kruger ve Mattihias Schoenaerts olunca ortalama bile olsa hikaye büyük bir merakla izliyor insan.O sonu görmek için özellikle:)
Darmadağın
filme 6 verdi
0 yorum
6/10
1 oy
Sence kaç puan almalı?
0