up
ara

Jurassic World: Yıkılmış Krallık

Jurassic World: Fallen Kingdom - Jurassic World 2 (2018)

Jurassic World: Yıkılmış Krallık Konusu ve Özeti

Jurassic World: Yıkılmış Krallık
Başrollünde oyuncu James Cromwell yer aldığı, yönetmenliğini J.A. Bayona üstlendiği film
Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden
hoşlanan izleyicilere hitap eden Jurassic World: Yıkılmış Krallık isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yapım: 2018 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • Colin Trevorrow
  • Derek Connolly
Zehra Çelik

Zehra Çelik

@zehracelik01

"Dinozor Koruma Grubu" isimli bir organizasyon ekibinin amacı; aktif bir yanardağın harekete geçtiği adada yaşayan dinozorları adadan çıkarmanın bir yolunu bulmaktır...bilim kurgu sevenler icin görsel solen tadinda film.Dinozorlarin cagimizda var olduğunu ve onlarla dosthane bir hayat yasadigimizi düşünsenize aman Allah'im ne mucize.?
1 beğen · 0 yorum
aybike dönmez

aybike dönmez

@aybikedonmez

Diğer Jurassic Park filmlerinde oluşturulan adadaki karmaşa işleniyordu hep.Bu filmde dinazorları dünyamıza getiriyor.O yüzden özellikle sonu açısından bence farklıydı;ama film boyunca DNA örnekleriile yeniden yaratılan ve içinde yırtıcılarında olduğu dinazorları "hayır ölmesinler,çok üzücü koruyalım"tavrı ve T-rex i bile salmalarını ben anlayamadım bu mantığı bilim insanı değilim belki ondan.Bir de karakterlere"yetmedi mi yaşadıklarınız " demek istiyor insan:)) Bu kısımları bana inandırıcı gelmedi açıkçası :)) Bakalım bir daha ki film olursa eğer ne işleyecekler merakla bekliyorum.
1 beğen · 0 yorum
7.7/10
16 oy
Sence kaç puan almalı?
0