up
ara

Mükemmel Bir Gün

A Perfect Day - Un dia perfecto (2015)

Mükemmel Bir Gün Konusu ve Özeti

Mükemmel Bir Gün
Filmde Su ihtiyacını karşılamak için gönüllü olan bir ekibin, kuyulardan birine atılan cesedi çıkarmak için verdikleri mücadele anlatılmaktadır.
Süre: 106 dk
Yapım: 2015 İspanya
Senaryo:
  • Fernando León De Aranoa
Mükemmel Bir Gün Filmi Hakkında Genel Bilgiler

Goya En İyi Yönetmen Ödülü sahibi olan Fernando León de Aranoa’nın yönetmenliğini yaptığı Mükemmel Bir Gün’de oyuncular arasında En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar'ı Ödülü sahibi Tim Robbins, Benicio Del Toro, Olga Kurylenko gibi isimler yer almaktadır.

Mükemmel Bir Gün Filminin Konusu

1990’lı yılların başında Kosova’da su ihtiyacı vardır. Bu su ihtiyacını karşılamak için gönüllü olan bir ekip vardır. Ekip neredeyse her gün ilginç olaylarla karşılaşmaktadır. Bir gün su çekilen kuyunun başında olan ekip, kuyuda bir şey olduğunu fark eder. Kuyuda bulunan bir cesettir. Ve o cesedin kuyudan çıkarılması gerekmektedir. Kuyudaki cesedi çıkarmak onlar için basit bir görev gibi görünüyordu ama bekledikleri kadar kolay olmayacaktı. Kuyudaki cesedi çıkarmak için uğraşlar verilecek, hatta bürokrasi ile bile mücadele etmeleri gerekecekti.
Mükemmel Bir Gün filmi En İyi 2016 Dram Filmleri listesinde yer almaktadır.
ColinMCRY

ColinMCRY

@colinmcry

Mükemmel bir gün . Mükemmel olmayan bir film.
Benicio Del Toro. Sadece bu adam için izlenir.
Mükemmel Bir Gün
filme 5 verdi
0 yorum
12
FİLM
En İyi 2016 Dram Filmleri
2016'nın en acıklı, en ağlamaklı dram filmlerini bu listede paylaşıyoruz. Lütfen sadece 2016'da vizyona giren dram filmlerini...
6/10
4 oy
Sence kaç puan almalı?
0