up
ara

Son Bir Dans

(2015)

Son Bir Dans Konusu ve Özeti

Son Bir Dans
Özlem, Tolga ve Emre çok iyi arkadaştır. Tolga ve Özlem evlidir. Özlem’in ise Emre ile ilişkisi vardır. Özlem’e gelen bir mektup ile Tolga bu ilişkiyi öğrenir. Yaşanan bu karmaşık ilişkide farklı duyguların yaşanması anlatılmaktadır.
Süre: 90 dk
Yapım: 2015 Türkiye
Yönetmen:
Son Bir Dans Filmi Hakkında Genel Bilgiler

Son Bir Dans filminin yönetmenliğini Sümeya Kökten yaparken senaryosu ise Maude Florent ve Sümeya Kökten’e aittir. Başrol oyuncuları ise Tayanç Ayaydın, Hilal Sönmez ve Memet Işık’tır. Görüntü yönetmenliğini ise Wim Vanswijgenhoven yapmıştır.

Son Bir Dans Filminin Konusu

Özlem ve Tolga dışarıdan bakıldığında mutlu bir evlilikleri olan bir çifttir. Ama bu evlilik göründüğü gibi değildir. İkilinin yakın arkadaşı olan Emre ile Özlem yasak bir aşk yaşamaktadırlar. Tolga’nın bu aşktan haberi yoktur ta ki Emre Özlem’e mektup yazana kadar. Özlem’e yazılan bu aşk dolu tutkulu mektup Tolga’nın eline geçer. Bu mektuptan sonra yaşanan bu aşk üçgeninde kıskançlık, gurur, arkadaşlık ilişkileri değişime uğrayacak ve üç karakterimizi oldukça karmaşık duygular beklemektedir.
Son Bir Dans filmi En İyi 2016 Aşk Filmleri listesinde yer almaktadır.
7
FİLM
En İyi 2016 Aşk Filmleri
Aşk filmleri her dönem en çok izlenen film türlerinden olmuştur. 2016 yılında da birçok aşk filmi vizyona girdi ve geniş bir ...
0/10
0 oy
Sence kaç puan almalı?
0