up
ara

Max Steel

(2016)

Max Steel Konusu ve Özeti

Max Steel
Max Steel, 2017’nin merakla beklenen süper kahraman filmlerinden biri. Filmde Max adında bir gencin, bir süper kahramana dönüşerek dünyayı uzaylılara karşı savunmasını izleyeceğiz.
Süre: 92 dk
Yapım: 2016 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • Christopher Yost
Max McGrath, genç yaşta babasını kaybettikten sonra annesiyle beraber başka bir şehre taşınır. Burada babasıyla ilgili daha fazla bilgi edinmek için araştırmalar yaparken hem babasında hem de kendisinde bulunan doğaüstü bir gücün varlığını öğrenir. Vücudu, hiçbir insanın üretemeyeceği kadar yüksek seviyede enerji üretebilmektedir. Ancak bu gücü kontrol edebilmek için tekno-organik bir varlık olan Steel ile birleşmesi gerekmektedir. Bunun üzerine bu iki varlık birleşerek birbirlerinden güç alır ve birbirlerine yol gösterirler. Artık bir süperkahraman olan Max Steel için dünyayı uzaylılara karşı koruma vakti gelmiştir.

Max Steel’in yönetmenliğini Stewart Hendler yapıyor. Ünlü yönetmeni gerilim-korku türündeki filmleri ile tanımıştık. Bu sefer ise bir bilim kurgu filmi ile karşımıza çıkıyor. Bu filmin aynı zamanda Stewart Hendler’ın bugüne kadar çektiği en büyük bütçeli film olduğunu söyleyebiliriz.
5/10
1 oy
Sence kaç puan almalı?
0