up
ara

Mayın Sahili

- Under Sandet (2015)

Mayın Sahili Konusu ve Özeti

Mayın Sahili
Mayın Sahili filmini izlediyseniz inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur film hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Süre: 100 dk
Yapım: 2015 Almanya, Danimarka
Yönetmen:
Senaryo:
  • Martin Zandvliet
Ömer AKALAN

Ömer AKALAN

@omerakalan

izlenmediyse izlenmeli
filmi izlerken ben bile korktum her an her yerde bir mayın patlayabilirmiş gibi tetikteydim. çok kaliteli bir film olmuş . bana mandalinalar filmini anımsattı nedense.
Mayın Sahili
filme 10 verdi
0 yorum
Alp y.

Alp y.

@alpy

güzel bi dönem filmi
son zamanlarda izlediğim en güzel dönem filmlerinden biriydi başrol oyuncusunun performansına hayran kaldım duyguyu seyirciye çok güzel aktarmış dönem filmlerini seven izleyiciler kaçırmasın
Mayın Sahili
filme 8 verdi
0 yorum
sinemasever

sinemasever

@sinemasever

Sahilde binlerce döşenmiş mayın ve mayınları temizlemeye çalışan Danimarka tarafından esir düşen Alman askerleri.Gerçekcilik, oyunculuk üst düzey.Rutin mekanlarda geçmesine rağmen oldukça sürükleyici gerilimi olan güzel bir yapım.Gerçek olaylardan esinlenerek yapılmış bir film.1 kez Oscara aday olan film toplamda 26 kez ödül kazanmış.Özellikle Roland Møller'in oyunculuğunun zirve yaptığı harika bir Danimarka filmi olmuş.
Mayın Sahili
filme 9 verdi
0 yorum
Ömer AKALAN

Ömer AKALAN

@omerakalan

Ebbe: Şimdi beni iyi dinle!
Ağzından bir daha "Çocuklar" diye bir laf çıkacak olursa kendim gider hepsini tek tek gebertirim. Anladın mı? Onlar iyi insanlar değiller. Alayının vicdansızın teki olduklarını biliyorsun.
Carl: İlk günden beri bana yalan söyledin. Onların hepsi küçücük çocuklar. Anaları bağırdı zaman korkudan bir köşeye sinecek küçücük çocuklar.
...
Mayın Sahili
filme 10 verdi, inceleme ekledi.
1 yorum
Ömer AKALAN (@omerakalan)
aga be
14.01.19 beğen cevap
9.3/10
6 oy
Sence kaç puan almalı?
0