up
ara

Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film

Captain Underpants: The First Epic Movie (2017)

Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film Konusu ve Özeti

Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film
George ve Harold adındaki iki yaramaz öğrenci onları bir türlü rahat bırakmayan okul müdürleri Krupp'ı hipnotize ederek kendisini süper kahraman sanmasına neden olurlar. Bu yetmezmiş gibi tüm dünyanın güvenliğini tehdit eden Profesör Paçalıdon'un ortaya çıkması işleri iyice karıştıracaktır.
Yapım: 2017 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • Nicholas Stoller
George Beard ve Harold Hutchins 4. sınıfa giden, sürekli yaramazlık peşinde koşan, hayal güçleri gelişmiş çok iyi iki arkadaştır. Okulda çıkardıkları tüm sorunlar, okulun müdürü Bay Krupp'u çıldırtmaktadır. Belalı ikiliyi ayırabilmek için elinden geleni yapmaya karar veren Krupp'u durdurabilmek için son çare olarak hipnozu deneyen çocuklar, bunda başarılı olup müdürü hipnotize ederler. Sonrasında Krupp'u kendi yarattıkları bir çizgi kahraman olan Kaptan Düşükdon'a dönüştürürler. Müdürün tam tersine son derece iyi kalpli, sevecen bir karakter olan Düşükdon, hiçbir özelliği olmamasına rağmen kendini süper kahraman sanmakta ve George ile Harold'ın başını sürekli belaya sokmaktadır. Ancak tüm dünyayı tehdit eden çılgın bilim adamı Profesör Paçalıdon'un ortaya çıkışıyla birlikte tehlikeli bir maceraya atılmaları gerekecektir.
Kaptan Düşükdon: Destansı İlk Film filmi Ruhum Çocuk Diyenlerin İzlemesi Gereken En İyi 2017 Animasyon Filmleri listesinde yer almaktadır.
7
FİLM
Ruhum Çocuk Diyenlerin İzlemesi Gereken En İyi 2017 Animasyon Filmleri
İçimdeki çocuğu öldürmedim diyenler buraya! 2017'nin en eğlenceli animasyon filmlerini bu listede topluyoruz....
4/10
2 oy
Sence kaç puan almalı?
0