up
ara

Başımın Belası

- Tumbledown (2015)

Başımın Belası Konusu ve Özeti

Başımın Belası
Ünlü müzisyen Hunter Miles'ın hayatını kaybetmesinin ardından gazeteci eşi Hannah ve bir üniversitede öğretim görevlisi olan Andrew birbirlerinden habersiz olarak müzisyenin hayatını kaleme almaya niyetlenirler. Ancak müzisyenin hayatına çok farklı açılardan bakan bu iki kişinin parçaları birleştirip eksiksiz bir yaşam öyküsü çıkarabilmeleri için beraber çalışmaları gerekir.
Süre: 105 dk
Yapım: 2015 ABD ,  Kanada
Yönetmen:
Senaryo:
  • Sean Mewshaw
Üniversitede öğretim görevlisi olan Andrew hayatını kaybeden ünlü müzisyen Hunter Miles’ın biyografisini yazmak ister ve müzisyenin eşi Hannah’nın yaşadığı kasabaya giderek ondan yardım almaya karar verir. Ancak Hannah da aynı amaçla çalışıyordur ve bilgilerini bu yabancı adamla paylaşmak konusunda pek istekli değildir. Birbirini son derece antipatik bulan bu ikiliye “kasabanın seksi erkeği” Curtis, Andrew’un New York’tan çıkagelen sevgilisi Finley ve Hannah’nın her konuda abartıya kaçan ailesi de katılınca işler iyice sarpa sarar.

Yönetmenliğini Sean Mewshaw'un üstlendiği filmde Rebecca Hall ve Jason Sudeikis başrolleri paylaşırken, onlara Joe Manganiello, Dianna Agron ve Blythe Danner gibi isimler eşlik ediyor.
0/10
0 oy
Sence kaç puan almalı?
0
Benzer Filmler
2008
2003
2015
2014