up
ara

Batman: Öldüren Şaka

Batman: The Killing Joke - Batman: The Killing Joke (2016)

Batman: Öldüren Şaka Konusu ve Özeti

Batman: Öldüren Şaka
Batman: Öldüren Şaka filmini izlediyseniz inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur film hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Süre: 76 dk
Yapım: 2016 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • Alan Moore
Batman: Öldüren Şaka filmi DC Comics'in En Çok İzlenen Filmleri listesinde yer almaktadır.
aybike dönmez

aybike dönmez

@aybikedonmez

Aynı adlı çizgi romandan uyarlanan filmde kitabına artı olarak Batgirl ile Batman'in arasındaki ilişki ve Batgirl'ün aslında kim olduğuna dair bölümlari de izliyoruz.Ayrıca son sahnede yazılar geçtikten sonra beklemenizi tavsiye ederim.Barbara ile ilgili sanki devam filmi olursa diye ek bir bölümde de eklemişler.Güzeldi.Batmanla ilgili her şey bana güzel geldiği için bu da güzeldi ...:)
Batman: Öldüren Şaka
filme 8 verdi
0 yorum
filozof şeysi

filozof şeysi

@filozofbozuntusu

Yaşamının ve bu kavganın bir anlamı, amacı varmış gibi davranmaya çalışıyorsun. Senin yüzünden kusmak istiyorum.

Yani ne oldu sana? Seni bu hale ne getirdi? Kız arkadaşını haydutlar mı öldürdü? Kardeşini kapkaççılar mı oydu? Öyle bir şey oldu biliyorum, bana da öyle bir şey olmuştu. Bazen bir türlü hatırlıyorum, bazen başka türlü. Geçmişim olacaksa, çoktan seçmeli olsun daha iyi.

... Derdim şu ki, ben delirdim. Dünya'nın ne kadar psikopat olduğunu gördüğüm zaman yaban ördeği gibi delirdim. Ve bunu kabul edecek kadar aklım başımda. Sen niye edemiyorsun? Gerçeğe sığınıp gerçekliğini inkar ediyorsun. Üçüncü Dünya savaşına bilgisayar başındaki bir grup salak' yüzünden kaç kere yaklaştık haberin var mı? Tüm bunların hepsi birer şaka, Dünya'daki herkesin değer verdiği her şey kaçıkça bir şaka. Niye komik tarafını hiç göremiyorsun, niye hiç gülmüyorsun?'
Batman: Öldüren Şaka
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
57
FİLM
DC Comics'in En Çok İzlenen Filmleri
Amerikalı çizgi roman yayıncısı DC Comics'in sevilen çizgi roman serilerinden sinemaya uyarlanan en iyi filmleri bu listede p...
8.8/10
5 oy
Sence kaç puan almalı?
0