up
ara

Kan Bağı

Blood Father (2016)

Kan Bağı Konusu ve Özeti

Kan Bağı
Eski bir suçlu olan John Link, karavanında yaşayan ve geçimini dövme yaparak sağlayan bir adamdır. Bir gün yıllardır görmediği 16 yaşındaki kızı Lydia, yardım istemek için yanına gelir. Erkek arkadaşının yüzünden uyuşturucu çetesitle başı belaya girmiştir. Bunun üzerine John, kızını korumak için bir kez daha silah kuşanır.
Süre: 88 dk
Yapım: 2016 ABD
Senaryo:
  • Peter Craig
  • Andrea Berloff
Eski bir mahkum olan John Link (Mel Gibson) yaşamını tek başına bir karavanda sürdürmekte, dövmecilik yaparak geçinmektedir. Tek akrabası olan 16 yaşındaki kızı Lydia'yla (Erin Moriarty) yıllardır görüşmemiştir. Ancak kızı, erkek arkadaşının yüzünden başını uyuşturucu çeteleriyle belaya sokmuştur. Yıllar önce yaptığı hataları düzeltme şansı Link'in eline geçmiştir, artık kızını öldürmeye çalışan uyuşturucu satıcılarına karşı onu ne pahasına olursa olsun koruyacaktır.

Senaryosuna, Ben Aflleck'in yönetmenliğini üstlendiği Hırsızlar Şehri filminde kalem oynatan Peter Craig'in imza attığı filmin başrolünü Mel Gibson üstlenirken, filmin kadrosunda Erin Moriarty, Micheal Parks, William H. Macy bulunuyor.
6.3/10
10 oy
Sence kaç puan almalı?
0