up
ara

Seni Seven Ölsün

(2016)

Seni Seven Ölsün Konusu ve Özeti

Seni Seven Ölsün
Karadeniz'de bir köy, birbirini seven insanların kavuşmasını engelleyen bir tılsımın etkisi altındadır. Birbirine düşman ailelerin çocukları olan ve birbirlerini seven iki genç, bu duruma bir son vermeye karar verir. Böylece el ele vererek eğlenceli ve romantik bir maceraya çıkarlar.
Yapım: 2016 Türkiye
Yönetmen:
Senaryo:
  • Şeyda Delibaşı
Seni Seven Ölsün, bir tılsımın etkisinde olan Karadeniz köyünde geçiyor. Tılsımın etkisiyle yüzyıllardır kavuşamayan aşıkların hüzünlü öyküsüne dur demeye karar veren bir çift, birbirine düşman ailelerin çocukları olsalar da elele verirler. Bunun sonucunda başlarında eğlenceli, komik, romantik ve macera dolu olaylar geçecektir...
Unutulmaz ve Beni Böyle Sev dizilerinde yönetmen koltuğuna oturan Cem Tabak'ın ilk uzun metrajlı film denemesi olan Seni Seven Ölsün'ün senaryosunda Şeyda Delibaşı imzası var. Filmin başrollerini Alper Saldıran, Fulya Zenginer, Hüseyin Avni Danyal ve Durul Bazan üstlenirken, filmin kadrosunda Ruhi Sarı, Hakan Salınmış, Sacide Taşaner, Şamil Kafkas, Nuray Yeşilaraz ve Eylem Tanrıver gibi isimler yer alıyor.
4.7/10
3 oy
Sence kaç puan almalı?
0