up
ara

Geniş Aile 2: Her Türlü

(2016)

Geniş Aile 2: Her Türlü Konusu ve Özeti

Geniş Aile 2: Her Türlü
Zekai, rulet masasındaki çarkı kontrol edebilen bir saat tasarlar. Cevahir, bir an önce zengin olmak için aceleci davranır ve birlikte Paçacı lakaplı bir adamın kumarhanesinde saati denerler. Ancak saat düzgün çalışmayınca paraları diğer oyuncular kazanır. Büyük paralar kaybeden Paçacı, Cevahirin sevgilisi Pırıl'ı kaçırır. Zekai ve Cevahir, Paçacının istediği parayı vaktinde kazanıp Pırıl'ı kurtarabilmek için saatle beraber kumarhanelerin yolunu tutarlar.
Yapım: 2016 Türkiye
Yönetmen:
Senaryo:
  • Cüneyt inay
Zekai (Bora Akkaş) bir gün kumarhanelerdeki rulet masasını kontrol eden bir saat düzeneği icat edince, Cevahir (Ufuk Özkan) bunu hemen kullanarak zengin olmayı aklına koyar. Paçacı (Şinasi Yurtsever) namlı bir kumarhane sahibinin yerinde alet denenir, ancak tam hazır olmadan kullanıldığı için paraları ilgisiz kişiler kazanır. Büyük maddi kayba uğrayan Paçacı, Cevahir'in sevgilisi Pırıl'ı (Gizem Akman) kaçırır, parayı bulamazlarsa genç kadın ölecektir.
Saat düzeneğiyle birlikte Kıbrıs kumarhanelerine giden Cevahir ve arkadaşlarına burada Koyu Bilal (Fırat Tanış) de katılır. Önce ihtiyaçları olan parayı kazanan, sonra gerisin geri kaybeden ekibin Pırıl'ı kurtarabilmek için sadece 4 saati kalmıştır.

İlki "Geniş Aile: Yapıştır!" ‘ın ikinci devam filmi olan yapımda Ömer Uğur bir kez daha yönetmen koltuğuna otururken, senaryo Cüneyt İnay'a ait. Kemik oyuncu kadrosu yine fuk Özkan, Fırat Tanış, Bülent Çolak, Ahmet Sarsılmaz, Bora Akkaş isimlerinden oluşuyor.
Oğuzhan Çalışkan

Oğuzhan Çalışkan

@ogzhncaliskan

Boş Zaman
Film aslında evde canı sıkılıp da yapacak değişik birşeyler arayanlar için zaman geçirmeye birebir. Çok fazla komik birşey beklemeyin. Ulvi'nin birkaç çıkışı haricinde tamamen saçmalık ve espiri yoksunu bir film.
0 beğen · 0 yorum
5/10
1 oy
Sence kaç puan almalı?
0