up
ara

İkinci Şans

(2016)

İkinci Şans Konusu ve Özeti

İkinci Şans
Yasemin, matematik öğretmenliği yapan ve geçmişte yaşadığı problemli evliliğinin izlerini hayatından silmeye çalışan bir kız çocuğu annesi bir kadındır. Cemal ise ünlü bir restoranın sahibi olan tek çocuk babası bir adamdır. Bir gün, adımlarını daha dikkatli atan hassas bir kadın olan Yasemin ile gününü gün eden gamsız bir adam olan Cemal'in yolları kesişir. Başlarda hiç anlaşamasalar da zamanla aralarında duygusal bir yakınlaşma başlar.
Yapım: 2016 Türkiye
Yönetmen:
Senaryo:
  • Özcan Deniz
Matematik öğretmeni olan çok güzel bir kadın Yasemin ile et restoranı sahibi karizmatik gurme Cemal'in yolları kesişir. Yasemin geçmişte yaşadığı yanlış evililiğin yaralarını sarmaya çalışan, attığı adımlara dikkat eden bir annedir. Cemal ise sosyal, geçmişinden kurtulmak isteyen gamsız bir adamdır. Bu zıt karakterli ikilinin tanışması önce kavgalı olacaksa da zamanla hüzünlü bir aşka dönüşecektir. Geçmişlerinin derinlerine indiklerinde ikisinin de ikinci bir şansa ihtiyacı olduğu ortaya çıkar.

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz'in yer aldığı filmin yönetmenliğini de Özcan Deniz üstleniyor. İstanbul ve Ayvalık'ta çekilen film, 5 haftada tamamlanmıştır.
nlgnycydncr

nlgnycydncr

@dunyasnilzehes

Ikinci şans
Filmi bugün izledim.Konu olarak aman aman farklı değil. Filmi sıkılmadan keyifle izleyeceğimizi de dusunuyorum.Fazlasıyla duygusal diye düşündüğüm ama bir çok sahnesinde guldugum bir film oldu.Izlenmeye değer en azindan oyuncular her zamanki gibi rollerinin hakkını vermiş.
İkinci Şans
filme 8 verdi
1 beğen · 0 yorum
Nazlı

Nazlı

@selamalbatros

Ah ne özlemişim bu ikiliyi, öyle bir iz bırakmışlar ki ben ikisine de yıllardır başka bir partneri yakıştıramıyorum..
Film çok içten olmuş,sıcacık bir film :)
İkinci Şans
filme 9 verdi
2 beğen · 0 yorum
K.i.n.g

K.i.n.g

@king

iyi bir aşk filmi
Bence Özcan Deniz Bu işe iyice alişti belki insanlar eleştiyor ediyor ama mahsun ve özcan türkiyede en iyi filmlere imza atıyorlar düşünün ki muzik dünyasından geldiler yıllarca sinemanın içinde olanlar ve bu işi bu adamların yaşi kadar yapmiş adamlar böyle film yapamıyor ... filme gelince film bence harikaydı yer yer güldük yer yer üzüldük ... tabi güzel bir final başarılı anlatılmaz izlenir ...
İkinci Şans
filme 8 verdi
5 beğen · 0 yorum
7.8/10
16 oy
Sence kaç puan almalı?
0