up
ara

Görümce

(2016)

Görümce Konusu ve Özeti

Görümce
Ahmet, kendisine aşırı düşkün olan ablası Yeliz ile beraber yaşayan genç ve bekar bir adamdır. Bugüne kadar yaşadığı tüm ilişkiler ablasının kıskançlıkları yüzünden bitmiştir. Bir gün Deniz adında bir kıza aşık olur ve kısa bir süre sonra ona evlenme teklifi eder. Durumun ciddiyetini fark eden ablası Yeliz, ikiliyi ayırmak ve Deniz'i yıldırmak için elinden geleni yapacaktır. Sevdiği kız ile ablası arasında kalan Ahmet'i zor ve komik anlar beklemektedir.
Yapım: 2016 Türkiye
Yönetmen:
Senaryo:
  • Gupse Özay
Yeliz erkek kardeşi Ahmet'e fazlasıyla düşkündür. Yeliz'in bu düşkünlüğü sonucu ikili birlikte yaşamaktadır. Fakat Yeliz'i kötü bir sürpriz beklemektedir, zira Ahmet bir kıza aşık olmuştur. İşler hızlı gelişir ve Amet kıza evlenme teklifi eder. Bunu duyan Yeliz'in dünyası başına yıkılır. Yeliz'in umudu, Ahmet'in şimdiye kadarki kız arkadaşlarını ayırdığı gibi bu kızdan da ayrılmasıdır. Ancak işini şansa bırakmayan Yeliz, arkadaş grubuyla kafa kafaya verip kardeşiyle sevdiği kızı ayırma planları yapmaya başlar. Kıskanç ablası Yeliz ile sevdiği kız Deniz arasında sıkışıp kalan Ahmet'in yapabileceği tek şey her şeyden habersiz Deniz’i ablasının tuzaklarından korumaya çalışmaktır. Bu mücadele boyunca Yeliz'i de, Deniz'i de, Ahmet’i de türlü komik maceralar beklemektedir...
Procyon~

Procyon~

@procyon

Yerli bir komedi filmi olan "Görümce", adından da anlaşılacağı üzere bir görümcenin abartılı yaşamından bazı sahneleri barındırıyor.

Filmi izlerken çok güldüğüm ya da eğlendiğim söylenemez, ben konuyu çok abartılı buldum ve bazı dakikalarda çok sıkıldım. Sadece vakit doldurmak için izlediğim filmlerden biri. Ben reklamlarını gördüğümde daha büyük bir beklenti içine girmiştim. Bu film benim için hayal kırıklığı ve beni eğlendirmedi.
Görümce
filme 4 verdi
0 yorum
Sevda

Sevda

@sevda123

Beğenmedim
Sıradan zorlama bir komedi filmi olmuş. Filmde sadece Danilo Zanna nın olduğu kısımlarda güldüm.
Aslında fragmandan belli zaten filmdeki kötü espriler. Arkadaşım çok istediğinden sinemada izlemek zorunda kaldığım bir film oldu.
Görümce
filme 2 verdi
4 yorum
Demet (@hknhk)
Siteye ilk girdiğimde izlemek istedigim filmi yorumladıgınızı gördüm. Kız arkadaşlarımla izlemek istiyordum isminden dolayı ilgimizi çekti yorumunuzu görünce vaz geçtim. Tv ye düşünce izleyeceğim :)
16.12.16 beğen cevap
Sevda (@sevda123)
@hknkhk eğer fragman hoşunuza gittiyse izleyin ama. Sonuçta herkesin film zevki farklidir belki seversiniz:)
16.12.16 beğen cevap
Demet (@hknhk)
Fragmanda hepsi her filim iyi :) kız arkadaşlarla izlemek keyifli oluyor mu peki laf atmalı filan:)
16.12.16 beğen cevap
Türkan Uluca (@turkanlc)
tv ye düştü hatta çarşamba günü oynadı
25.05.18 beğen cevap
Balım

Balım

@balim

Oldukça eğlenceli ,vakit geçirilebilecek ,komik ,bazı yerlerinde özellikle Gupse Özay' ın oynadığı karakterdeki fazla abartıya rağmen, ön yargısız izlediğiniz zaman keyif alacağınızı tahmin ettiğim bir film.
Görümce
filme puan vermedi
0 yorum
Fatih Kural

Fatih Kural

@byukalaa

Film, hangi film,bu mu film ?
Zorla espri satmışlar. vahimmmm..
Görümce
filme 1 verdi
1 yorum
Emine Akıncı (@emineakinci788)
aynen haklısın
02.05.17 beğen 1 cevap
Fatih Kural

Fatih Kural

@byukalaa

-abi düşman Deniz'in sahasına girdi;toplam 4 kişiler,silahsızlar ama TOPUKLULAR..
Görümce
filme 1 verdi, inceleme ekledi.
0 yorum
5
FİLM
Güzel ve Başarılı Oyuncu Eda Ece'nin En Sevilen ve En Çok İzlenen Filmleri
Pis Yedili dizisi ile tanıdığımız ve daha sonra birçok dizide ve filmde izleme şansı elde ettiğimiz güzel oyuncu Eda Ece'nin ...
159
FİLM
Mutlaka İzlenmesi Gereken Unutulmaz Türk Filmleri
Herkesin mutlaka izlemesi gereken, bazen güldüren bazen hüzünlendiren, hafızalarımıza kazınmış unutulmaz Türk filmleri listel...
7.5/10
36 oy
Sence kaç puan almalı?
0
Benzer Filmler
2017
2004
1974