up
ara

Sen Sağ Ben Selamet

Sağ Salim 3 (2016)

Sen Sağ Ben Selamet Konusu ve Özeti

Sen Sağ Ben Selamet
Cezaevinden tahliye edilmesine iki gün kalan Selamet ile müebbet hapis yiyen Sansar, aynı koğuştan arkadaştır. İkisi birlikte, birbirlerine zincirli olarak cezaevi aracına bindirilir. Bu araç, Selamet'i memleketine bırakacak, Sansar'ı ise başka bir cezaevine nakledecektir. Ancak yolda bir kaza geçirirler ve bir anda serbest kalırlar. Selamet kaçmaktan yana olmasa da Sansar'a bağlı olduğu için onun ısrarıyla kaçmak zorunda kalır. Kazadaki diğer araçtan kaçan bir goril de onlara katılır.
Yapım: 2016 Türkiye
Yönetmen:
Senaryo:
  • Ersoy Güler
Hapisten salıverilmesine 2 gün kalan Selamet (Burçin Bildik), müebbet hapse mahkum edilmiş Sansar'la (Ufuk Özkan) birlikte cezaevi nakil aracıyla Sivas'a doğru yola çıkmıştır. Ancak yolda geçirdikleri trafik kazası, birbirlerine zincirlenmiş bir vaziyette serbest kalmalarına neden olur. Selamet her ne kadar kaza yerinde beklemekten yana olsa da Sansar'ın zoruyla kaçarlar. Bu yolculukta goril Behlül'le karşılaşmaları da dahil olmak üzere birçok maceraya birlikte atılmak zorunda kalırlar.
Sağ Selim serisinin 3. filminin çekimleri Marmaris, Köyceğiz, Dalaman ve Patara gibi Türkiye'nin güneyindeki popüler tatil bölgelerinde yapıldı.
ilkan

ilkan

@ilkann

kaçış
Bu filmi sinemada izlemeden önce serinin ilk iki filmi Sağ Salim ve Sağ Salim 2'yi evde kendim izledim. ilk filmi gerçekten harika olmuş iknci filmi bazı yerlerde biraz saçmalasada üçüncüsü hiç olmamış
İlk iki filmin konusuun dışına çıkılarak uygunsuz içerikler ve küfürün bol olduğu rezalet bir olmuş bence
Açıkcası ailece izlenebilecek tarzda bir film değil ama bizim milletimiz geçmişte Recep İvedik serisine alışık olduğu için bu filmide o zevkle izler diye düşünüyorum...!
Sen Sağ Ben Selamet
filme 1 verdi
0 yorum
3.4/10
5 oy
Sence kaç puan almalı?
0