up
ara

Olanlar Oldu

(2017)

Olanlar Oldu Konusu ve Özeti

Olanlar Oldu
Zafer, bir sahil kasabasında annesi ile birlikte yaşayan ve geçimini tekne turları ile sağlayan bir adamdır. Annesi Döndü Hanım ise, oğlunun bir an önce evlenmesini isteyen ve kasabanın güzel kızı Mehtap ile birlikte olmaları için çabalayan bir kadındır. Ancak Zafer bir tekne turunda tanıştığı Aslı adında oyuncu bir kıza aşık olunca işler karışır.
Yapım: 2017 Türkiye
Yönetmen:
Senaryo:
  • Ata Demirer
Zafer ve annesi Döndü hanım, Ege’nin bir kıyı kasabasında birlikte yaşamaktadır. Yaşı geçmekte olan oğlunun kasabanın güzeli Mehtap'tan ayrılmış olmasına ve hala evlenmemiş olmasına üzülen Döndü, bu gidişata son vermek için harekete geçer. Bu esnada mütevazı teknesinin sorunlarıyla boğuşan Zafer’in yaptığı mavi turda olanlar olur! Peki bu olanlar herkes için hayırlısı olacak mıdır?

BKM yapımı komedi filminin oyuncu kadrosunda başrolde Ata Demirer yer alırken, kendisine Tuvana Türkay, Salih Kalyon, Ülkü Duru, Seda Güven, Renan Bilek ve Toprak Sergen gibi tanınmış isimler eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda Hakan Algül'ün oturduğu komedi filmi Olanlar Oldu'nun senaryosunda da Ata Demirel'in imzası var. Filmin görüntü yönetmenliğini ise Ahmet Sesigürgil üstleniyor.
Olanlar Oldu filmi 2017'de Vizyona Giren En İyi Yerli Komedi Filmleri listesinde yer almaktadır.
ozan aksakallı

ozan aksakallı

@ozanaksakalli

ÇOK KOMİK
çok sevdim ege sahilleri gidip görülmeli incirleeeeer oldu mu
Olanlar Oldu
filme puan vermedi
3 beğen · 0 yorum
ayşe

ayşe

@abb

Olmasada olurdu
Bir ünlünün kaptana aşık olması ve Ege de kalmasını konu alan film. İzlenmesi gereken bir film olarak görmüyorun. Ne duygusal ne komik. Tipik bir Ege dizisi. 10 üzerinden 5 ancak hak eder o da oyuncular hatrına. Bence vaktinizi öldürmeyin.
Olanlar Oldu
filme 5 verdi
2 beğen · 0 yorum
ilkan

ilkan

@ilkan

deniz havası
Ata demirel'in Çanakkalede çektiği filmi güzel olmuş ama Eyvah Eyvah filmi kadar etkileyici olamamış açıkcası
Olanlar Oldu
filme 7 verdi
2 beğen · 0 yorum
K.i.n.g

K.i.n.g

@king

Film bence tadındaydı ama artık ata demirer ege işi birşeyler çekmesin filmde sinemada değilde evde izlenebilecek bir film genel olarak neşeli bir filmdi tskler tuvana süper oynamiş bu arada
Olanlar Oldu
filme 7 verdi
2 beğen · 0 yorum
Yağmur

Yağmur

@yagmurr

Ata Demirer'in önceki çektiği film Eyvah Eyvah serileri kadar çok izlenmiyor o kadar çok tutulmadığını düşünüyorum ama yinede çok komik sahnleri de var.
Olanlar Oldu
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
Mustafa Kemal'in Askeri

Mustafa Kemal'in Askeri

@mustafakemalinaskeri

Aşksız geçen günlerimi ömürden saymıyorum.
Olanlar Oldu
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
3
FİLM
2017'de Vizyona Giren En İyi Yerli Komedi Filmleri
2017'de vizyona giren ve büyük bir izleyici kitlesine ulaşarak adından sıkça söz ettiren en iyi Türk komedi filmlerini bu lis...
22
FİLM
En İyi 2017 Filmleri
Türkiye'de 2017 yılında vizyona giren, gişede büyük başarı elde ederek dikkatleri üzerine çeken en iyi 2017 filmleri listelen...
7.6/10
23 oy
Sence kaç puan almalı?
0