up
ara

İsra ve Sihirli Kitap

Isra en het magische boek (2016)

İsra ve Sihirli Kitap Konusu ve Özeti

İsra ve Sihirli Kitap
10 Şubat 2017'de vizyona giren film, izleyicileri masallar dünyasında büyük bir maceraya götürüyor. Yolculuğumuz, henüz 9 yaşında olan Isra'nın sihirli bir kütüphane bulmasıyla başlıyor. Kütüphanedeki kitaplardan birinde bir şatoda tutsak kalan Alex adlı çocuğu kurtarmak isteyen Isra, bir anda kendisini o masalın içinde bulur.
Süre: 85 dk
Yapım: 2016 Belçika
Yönetmen:
Senaryo:
  • Valerie Deridder
Isra 9 yaşında küçük bir kızdır. Bir gün okul gezisine çıkarlar. Ancak Isra bu gezide sihirli bir kütüphaneye ulaşır. Kütüphaneyi dolaşan kız kütüphanenin sihirli olduğunu kısa sürede farkeder. Kitaplardan birinin içinde hapis haldeki küçük bir çocuğu bulan Isra, onu kurtarabilmek için masal kitabının içine girer. Masallar diyarında bir yolculuğa başlayan küçük kız bu macerada farklı masal karakterleriyle de tanışacaktır...

Başrollerini Isra Dela, R. Kan Albay ve Turan Celik'in üstlendiği filmin kadrosunda Tamer Karadağlı, Sven De Ridder, Valerie Deridder, Joke Devynck ve Inge Geuens de yer alıyor. Belçika yapımı filmin yönetmen koltuğunda ise filmin oyuncularından R. Kan Albay oturuyor.
0/10
0 oy
Sence kaç puan almalı?
0