up
ara

Master

Ma-seu-teo (2016)

Master Konusu ve Özeti

Master
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Ui-seok Jo üstlendiği film
Kore türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Kore, Suç türlerinde sinema filmlerinden
hoşlanan izleyicilere hitap eden Master isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Süre: 143 dk
Yapım: 2016 Güney Kore
Yönetmen:
SweetHexe

SweetHexe

@glbn

keyifle izledim!
Öncelikle bu filmi izlememi öneren @koraycem e teşekkürlerimi iletiyorum. Gerçekten çok beğendim. Hücre 7, Papatya ve bu filmden sonra artık Güney Kore filmlerini sevdiğimi düşünüyorum ve devamını da getireceğimi umuyorum :)

Filme gelecek olursak, durağan ilerliyormuş gibi görünse de aksiyonu yaşattığını düşünüyorum. Büyük bir dolandırcılık işine karısan bir şirket var ve Park Jang bu şirketin beynidir. Diğer tarafta Bu sucu her ne pahasına olursa olsun ortaya cıkarmaya çalışan soruşturma ekibi var ve Ekibin başındaki Kang dong Won, Park Jang'ı iş birliği için ikna etmeyi başarır. Kang dong Won inanılmaz zeki biri ve ve ayrı zamanda karizmatik. (Srf onun için bile film izlenilirmiş:) ) Senaryo inanılmaz güzel yazılmış, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Sonu ise oldukça sasırttı ve izleyicinin kafasında hiçbir soru işareti bırakmıyor. Ben sevdim, sizin de seveceğinize eminim :)
Master
filme puan vermedi
3 beğen · 0 yorum
sinemasever

sinemasever

@sinemasever

Film dolandırıcıklık üzerine kurulu şirketin içindeki entrikaları konu almış.Suç, Polisiye, azda olsa Aksiyon türlerini barındıyor ve hakkını verdiğini düşünüyorum.Aksiyon çok az birde üzerine 2,30 saate yakın bir süresi var baya bir uzun süre fakat ağır işleyişine rağmen sağlam konu, sağlam işleyişle ve sağlam oyunculukla bununla çok iyi baş çıkmışlar oldukça sürükleyici bir yapım ortaya çıkmış.Genel olarak güzeldi.Güney Kore'de 2016 yılında 50 milyon doların üzerinde gişe yaparak ülkesinde 2016 yılını en çok gişe yapan filmler arasında 6. sırada yer almıştır oldukça yüksek bir gişe.İzlenilmesi gereken bir yapım.
Master
filme puan vermedi
1 beğen · 0 yorum
Hanımcı Beyzade

Hanımcı Beyzade

@koraycem

Master
"Akıllı birinin dili yalan söylese de gözleri söylemez."

President Jin (Byung-hun Lee)

http://www.imdb.com/title/tt5735464/
Master
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
Hanımcı Beyzade

Hanımcı Beyzade

@koraycem

Master
Gelir dağılımında hasassiyet.
Atılgan yatırım.
Şeffaflık ve açıklık.
Master
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
0/10
0 oy
Sence kaç puan almalı?
0