up
ara

Ölüm Günün Kutlu Olsun

Happy Death Day (2017)

Ölüm Günün Kutlu Olsun Konusu ve Özeti

Ölüm Günün Kutlu Olsun
2017'de vizyona giren ABD yapımı gerilim-korku filmi Happy Death Day, bir ölüm döngünüsün içinde sıkışıp kalan genç bir üniversite öğrencisinin yaşadıklarını ele alıyor.
Süre: 96 dk
Yapım: 2017 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • Scott Lobdell
Tree Gelbman adında bir üniversite öğrencisi, doğum gününde bir cinayete kurban gider. Ancak aynı gün yeniden uyanır ve bu sefer bambaşka olaylar yaşayarak günün sonunda yine öldürülür. Hayatı bu döngünün içinde sıkışıp kalır. Bu döngüden kurtulabilmek için bazı sırları çözmesi gerekmektedir.
Ölüm Günün Kutlu Olsun filmi Korku Filmi Tutkunlarının Mutlaka İzlemesi Gereken Korku Filmleri listesinde yer almaktadır.
sinemasever

sinemasever

@sinemasever

İlk fragmanını izlediğim günden beri merakla beklediğim, beklentimin yüksek olduğu güzel bir Korku-Gerilim filmi olmuş.Bu tarz filmleri çok seviyorum bunu benzer birkaç kaliteli film daha var.Kendi içerisinde gizemi olan, aynı güne kilitli kalan bir kızın kendi katilini bulma mücadelesi oldukça heyecan vericiydi gerçekten.5 milyon dolar gibi düşük bütçesi var fakat şuana kadar 70 milyon dolar gişe yaptı ve yapmaya devam ediyor.Alanında oldukça başarılı bir yapım olmuş.
1 beğen · 0 yorum
Furkan Karakaş

Furkan Karakaş

@furkankarakas19

Today is the first day of the rest of your life
Ölüm Günün Kutlu Olsun
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
131
FİLM
Korku Filmi Tutkunlarının Mutlaka İzlemesi Gereken Korku Filmleri
Korku filmi tutkunları buraya! Uykularınızı kaçıracak mutlaka izlenmesi gereken en iyi korku filmlerini bu listede topluyoruz...
7.8/10
30 oy
Sence kaç puan almalı?
0