up
ara

Ayı Paddington 2

Paddington 2 (2017)

Ayı Paddington 2 Konusu ve Özeti

Ayı Paddington 2
Brown ailesiyle mutlu bir yaşam sürdüren Paddington, teyzesinin 100. doğum günü için güzel bir hediye almak ister. Bunun için çeşitli işlerde çalışarak para biriktirir. Ancak hediye çalınınca işler karışır.
Süre: 103 dk
Yapım: 2017 İngiltere
Yönetmen:
Senaryo:
  • Paul King
Berna AVCI

Berna AVCI

@bernaavci

Artık Brown ailesi ile yaşamakta olan Paddington yerel halkın da sevilen ve popüler bir üyesi olmuştur. Teyzesi Lucy'nin 100. doğum günü için mükemmel hediyeyi almak adına bir dizi garip iş bulup çalışmaktadır. Nihayet hediyeyi almayı başarır, ancak hediye bir anda çalınır. Paddington hediyeyi çalanı bulmak için çabalarken polisler onu suçlu sanarak tutuklar ve Paddington hapse atılır.

Brown ailesi ve mahalle sakinleri oldukça üzgündür ve gerçek suçluyu bulmanın peşindedir.Paddington ise bu süre zarfında hapishaneye alışmaya çalışıyor ve burayı daha güzel bir hale getirmeye çalışıyordur.Kısa zamanda bir sürü dost kazanan Paddington arkadaşlarının planına uyarak kaçmaya çalışır ama durum beklediği gibi olmamıştır ve arkadaşları onu kandırmıştır. Bakalım Paddington hapisten gerçekten suçsuz bir şekilde çıkabilecek mi? Gerçek suçlu yakalanacak mı?

Çocuk filmi dediğine bakmayın,komedi aksiyon macera ne ararsanız var . Çokta tatlı bir film. Keyifli seyirler
Ayı Paddington 2
filme puan vermedi
0 yorum
8/10
1 oy
Sence kaç puan almalı?
0