up
ara

Aile Arasında

(2017)

Aile Arasında Konusu ve Özeti

Aile Arasında
Aynı gün evliliklerini bitiren Fikret ve Solmaz tuhaf bit tesadüf sonucunda karşılaşırlar. Solmaz'ın kızı Zeynep, Adanalı zengin bir ailenin oğluyla evlenmeye karar verir. Onlarla birlikte olayların içine sürüklenen Fikret bir anda kendisini Adanalı ailenin içinde bulur. Aile arasında olması planlanan nikah gittikçe büyür ve komik olaylar birbirini izler.
Süre: 124 dk
Yapım: 2017 Türkiye
Yönetmen:
Senaryo:
  • Gülse Birsel
Aile Arasında filmi 2017'de Vizyona Giren En İyi Yerli Komedi Filmleri listesinde yer almaktadır.
Fatma.

Fatma.

@fatmab

Gülse Birsel'i oldum olası sevmişimdir. Avrupa Yakası, Yalan Dünya... "Eminim beyaz perdenin de hakkını vermiştir." diyerek kalkıp gittik kardeşimle. Başta epey sıksa da ilk yarı oldukça eğlenceliydi. Küfürsüz bi şeylere de gülünebileceğini hatta kahkaha atılacağını gösterdi bize. Tabi Engin Günaydın ve Demet Evgar alıp götürdüler filmi. Cast zaten genel olarak tecrübeli ve kaliteli oyunculardan oluştuğu için sırıtan bi karakter görmedik. Umarım başarısını katlandırarak bizi yeni ve güzel fimlerle buluşturmaya devam eder Gülse Hanım.
Aile Arasında
filme 8 verdi
16 beğen · 0 yorum
SweetHexe

SweetHexe

@glbn

Eğlenceli bir filmdi. Gülse Birsel'in ilk filmine göre de oldukça başarılıydı. Gerek dizilerde gerekse yazılarındaki mizah anlayışını burada da göstermiş. Konu sıradanmış gibi görünse de senaryoyla farklılaştırılmış. Küfürler de vardı tabiki ama oldukça yerinde kullanılmış ve bazı komedi filmleri gibi güldürmek için bu küfürlere sığınmamış Gülse Birsel. Sadece Demet Evgar değil tüm oyuncular çok iyiydi. Gerek oyunculuk gerek senaryosuyla tam bir aile filmiydi diyebilirim. Ancak genelde filmler ikinci yarıdan itibaren kendini göstermeye başlarken burada ilk yarı daha iyiydi.
Aile Arasında
filme 8 verdi
12 beğen · 0 yorum
Gülcan

Gülcan

@gulcann

Gülse Birsel farkı
Gayet başarılı bir iş çıkmış. Beklenti içinde değildim ama çok beğendim. Her anlamda beğendim. Engin Günaydın ve Demet Evgar döktürmüş döktürmüş. Film beni içine aldı. Nasıl bitti anlayamadım. Çok keyif aldığım ve sinemada izlediğim için pişman olmadığım bir film oldu. Verdiğim para son kuruşuna kadar helal olsun. ?? Haaaa Annem de beğendi bunu da belirteyim. Annelerinizle izleyebilirsiniz. Ki benim annem film izlemeyi sevmez ? Buna rağmen hiç sıkılmadığını çok eğlendiğini söyledi. ??
Aile Arasında
filme 10 verdi
10 beğen · 0 yorum
ayse gülce

ayse gülce

@aysegulce

Türk filmlerini; hele ki komediyse, bel atı ucuz espriler ve küfürlerle dolu olması sebebiyle izlemeyi tercih etmem genelde. Ama bu filme bilerek ve isteyerek gittim çünkü Burhan’ı çok özlemiştim. Ve film bu anlamda beklentimi tam olarak karşıladı diyebilirim, çünkü Engin Günaydın yine bildiğimiz sevdiğimiz Burhan’dı burada da. Sıcacık, doğal, şaşkın ,sakar, atarlı ve çok sevimli. Onun haricinde Demet Evgar’ın ve özellikle Erdal Özyağcılar’ın oyunculukları, çok iyi olmasına rağmen film yine de vasattı. Artık irrite eden facebook edebiyatı, diğer filmlerle kıyaslandığında küfür bile sayılamayacak olsa da argo konuşmalar,(bunlara gülmemizi beklemekten ne zaman vaz geçecekler çok merak ediyorum ), beceriksiz ürün yerleştirme ( Bahçeşehir koleji), Gülse Birsel’i sevmeme rağmen canlandırdığı kazulet kadın kahramanın yarattığı iticilik vs. filmin olumsuz taraflarıydı bana göre. Yine de Burhan’ın hatrına sıkılmadan izlenebilir bir film. En azından tühh gitti 2 saatim demiyorsunuz filden çıkarken. ;)
Aile Arasında
filme 7 verdi
6 beğen · 1 yorum
ayse gülce (@aysegulce)
Kendi yazdığımı okuyunca fark ettim. Belki de beceriksizce yapılmamıştır o ürün yerleştirme. Filmden geriye akılda kalan en net görüntülerden biri olduğuna göre.. ? :))
02.02.18 beğen 1 cevap
Sonay Ç.

Sonay Ç.

@ponnik

Bayıldım
Arkadaşlar uzun zamandır hiç bu kadar eğlendiğim bir film izlememiştim. Hem güldüm hem de mutlu çıktım filmden. Bana pozitif enerji verdi. Fragmanı gördüğümde eh yani demiştim ama inanın film çok çok güzel, gitmek isteyip de gidemeyenler varsa vizyondan kalkmadan gidin derim.
Gülse Birsel yine zekasını konuşturmuş, konu sıradan ama işlenişi çok başarılıydı.
Engin Günaydın ve Demet Evgar muhteşemdi. Belki de yeni bir ikili doğuyordur. Çok yakışmışlar ve ikisi de nasıl enerjileri yüksek oyuncular. Bu aralar Türk sineması baya bir film çıkarıyor ama kaliteleri ortada. Bunu kaçırmayın derim.
Aile Arasında
filme 9 verdi
5 beğen · 0 yorum
sultaniyegah

sultaniyegah

@reyhann

-Erkek tarafı mısınız, kız tarafı mı?
-Ben gerçeğin tarafındayım.
-Hoşgelmişsiniz.
Aile Arasında
filme 6 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
sultaniyegah

sultaniyegah

@reyhann

-Sözümü kesmeseydiniz keşke.
-Zaten söz kesmeye gelmedik mi?
Aile Arasında
filme 6 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
Eseflal

Eseflal

@eseflal

Hayat kısa. Yanalım öyleyse...
Aile Arasında
filme 8 verdi, inceleme eklemedi.
8 beğen · 0 yorum
3
FİLM
2017'de Vizyona Giren En İyi Yerli Komedi Filmleri
2017'de vizyona giren ve büyük bir izleyici kitlesine ulaşarak adından sıkça söz ettiren en iyi Türk komedi filmlerini bu lis...
10
FİLM
Boxoffice verilerine göre 2018’de Türkiye'de en çok izlenen 10 film
Boxoffice verilerine göre 2018’de Türkiye'de en çok izlenen 10 filmi bu listede bulabilirsiniz. İyi izlemeler. İzleyin, incel...
Nazmiye Aydın

Nazmiye Aydın

@nazmiyeaydin

izlenebilir :)
Aile Arasında
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Gamze Şahin

Gamze Şahin

@gamzesahin

Çok güzel bir komedi filmiydi.Uzun zamandır böylesine gülmemiştim.
Aile Arasında
filme 10 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Nevim Gökdemir

Nevim Gökdemir

@nevimgokdemir

Cuma akşamı ve sinema
Bakalım güzelmi kafamızı dağıtırmı bakalım
Aile Arasında
filme puan vermedi, inceleme ekledi.
13 beğeni · 5 yorum beğen ikon
Hayata Gülümse (@hayataagulumse)
İstiyorsanız dağıtır. Niyet önemli Nevim Hanım ? keyifli seyirleriniz olsun ?
08.12.17 beğen 2 cevap
hidogan (@hlldgn)
bakalım
08.12.17 beğen cevap
Semih Oktay (@semihoktay)
Ee,dağıtmış mıdır,dağıtmamış mıdır acaba? Geçmiş zaman! İnsan merak ediyor hâliyle!.. :(
15.12.17 beğen 2 cevap
8.5/10
126 oy
Sence kaç puan almalı?
0