up
ara

Acı Tatlı Ekşi

(2017)

Acı Tatlı Ekşi Konusu ve Özeti

Acı Tatlı Ekşi
2013 yapımı A Wedding Invitation filminin uyarlaması olan ve başrollerinde Özge Özpirinçci ile Buğra Gülsoy'un yer aldığı duygusal filmde, birbirini seven ve 5 yıl sonra evlenmeye karar veren iki gencin yaşadıklarını izliyoruz.
Yapım: 2017 Türkiye
Senaryo:
  • Buğra Gülsoy
Uzun yıllardır birlikte olan Murat (Buğra Gülsoy) ve Duygu (Özge Özpirinççi) için artık sıradaki adım evlilik gibi görünmektedir, bu nedenle Murat, Duygu'ya evlenme teklifinde bulunur. Ancak Duygu hazır olmadığını söyleyerek bu teklifi reddeder ve ikili, 5 yıl sonra hala yalnız olurlarsa evleneceklerini taahhüt eden bir anlaşma imzalayarak yollarını ayırır. 5 yıl sonra artık evlenmeye hazır olan Duygu, Murat'ı bulur, ancak Murat kendine bambaşka bir hayat kurmuştur ve başka biriyle evlenmeye hazırlanmaktadır.
sinemasever

sinemasever

@sinemasever

Ekranların iki uyumlu çifti Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy filmde buluşmuşlar.İkiside sevdiğim oyuncular.Sinema salonu zaten full'e yakındı.Yer yer yer güldürüp, yer yer duygulandıran bir yapım olmuş.Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy'un performanslarıda etkili olmuş.Eleştireceğim noktalar, zamanları çok sık sarmışlar ileriye ve özellikle filmin 2'nci yarısı pek doyurucu olduğunu söyleyemeyeceğim ve senaryo ılışıldık benzer filmler var farklı başrol oyunları var sadece.Filmi genel olarak beğendim hatırı sayılır bir gişede yaptıklarını düşünüyorum genel olarak başarılı.
Acı Tatlı Ekşi
filme puan vermedi
6 beğen · 0 yorum
Sevgi

Sevgi

@sevgimsi

Acı Tatlı Ekşi
“Tek bir an var... O da şu an.”
Acı Tatlı Ekşi
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
Nazmiye Aydın

Nazmiye Aydın

@nazmiyeaydin

Bayıldım hatta ve hatta ağladım ?
Acı Tatlı Ekşi
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğeni · 0 yorum beğen ikon
7.9/10
9 oy
Sence kaç puan almalı?
0