up
ara

Hadi Be Oğlum

(2018)

Hadi Be Oğlum Konusu ve Özeti

Hadi Be Oğlum
Ali, balıkçılıkla geçinen ve küçük oğluyla yaşayan genç bir babadır. Ancak oğlu Efe, diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunları olan, duygusuz gibi görünen sessiz bir çocuktur. Tüm hayatını oğluna adayan Ali, oğlu ile iletişim kurabilmek için elinden geleni yapacaktır.
Yapım: 2018 Türkiye
Yönetmen:
'Filiz

'Filiz

@flz

Bir babanın çocuğuna olan sevgisi,emegi,şevkati, mücadelesini anlatan basrolde kıvanç tatlituğun oynadigı harika bir film. Iletisim sorunlari olan bir cocukla bağ kurma hikayesi. Film kaş ta cekilmiş. Harika bir manzarasi ve güzelliği olan bir yer. Bu yaz turizm de patlar gibi bu filmden sonra ?. Kivanc tatlituğun inanilmaz guzel bir oyunculugu vardi yine hayran kaldim. Millette Tom Cruise gibi bir aktor varsa bizde de Kıvanç Tatlıtuğ gibi yakisikli bir aktor var. Gercekten de bu kadar duygu yuklu bir babayi canlandirmasi bunun insanin ruhuna isletmesi muhtesemdi. Agladim filmde durmadan. Yalniz filmde eksiklikler yokmuydu tabiki vardi. Bir kere gecmise donus gecmisi anlatma kadin ile ilgili olan kisimlar eksikti bosluklari biz kendimiz doldurmus oluyoruz. Cocuk ile kadin ile ilgili daha derin bir bilgi verilseydi daha iyi olurdu. Bitis sahnesi bence yeterliydi fakat baskalari icin yeterli gelmeyebilir.
Mutlaka gidin ve izleyin derim iyi seyirler
Hadi Be Oğlum
filme 10 verdi
1 yorum
İbrahim (@ibrahim80)
Çok harika bir film di cidden . Özellikle beklediğimden pişman olmadiğim bir film di , Kesinlikle izlenmesi gerekir .
20.02.18 beğen 2 cevap
Munise

Munise

@piyanist

Bir babanın çocuğu için yaptığı fedakarlık ve hissettikleri duygusal anlamda beni filme çekmiş olsa da birkaç noktadaki çelişki ve aklıma takılan sorular da olmadı değil.. Beklentimin altında bir filmdi.
Hadi Be Oğlum
filme 5 verdi
0 yorum
K.i.n.g

K.i.n.g

@king

filmin finali bence yetersizdi film genel olarak güzeldi ama keşke final daha uzun olsa daha iyi bağlasalardı ...
Hadi Be Oğlum
filme 7 verdi
0 yorum
Naile Şahin

Naile Şahin

@nailesahin

İrdeledikleri konuyu çok sevdim ama çok durağan ilerleyen bir filmdi. Bu durağanlık beni fazlasıyla yordu.
Hadi Be Oğlum
filme 7 verdi
0 yorum
ilkan

ilkan

@ilkann

Bir babanın çocuğuna olan sevgisi, şeftaki ve emeğini anlatan başrolde uzun zamandır yani 5 yıldır sinemalarda göremediğimiz Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı başarılı bir performansıyla güzel bir film olmuş.
Zaman zaman konu yavaş ve sıkıcı gibi görünse de bu etkileyici filmi kaçırmamınızı öneririm.
Hadi Be Oğlum
filme 7 verdi
0 yorum
8.2/10
29 oy
Sence kaç puan almalı?
0
Benzer Filmler