up
ara

Görevimiz Tatil

(2018)

Görevimiz Tatil Konusu ve Özeti

Görevimiz Tatil
Türkan ve Sıtkı, iki çocuklu bir çifttir. Monoton hayatlarında değişiklik yapmak için aile terapistinden yardım alırlar. Terapistin önerisiyle bir karavan kiralayan ve tatile çıkan aile, bir köyün yakınlarında kaza yapar. Böylece tatilleri hiç ummadıkları bir şekilde bu köyde başlamış olur.
Süre: 110 dk
Yapım: 2018 Türkiye
Yönetmen:
Senaryo:
  • Murat Şeker
'Filiz

'Filiz

@flz

Arkadaşlar gorevimiz tatil filmi basarili bir yapim denilebilir. Fakat komedi filmi olarak gitmenizi tavsiye etmem filmde acikcasi bol kahkaha bulamiyacaksiniz. Fakat film de siyasete , torpile, dayisi olana, paraya, vs. Gönderme yapılmış. Bu konuda oldukca basarili olmus iste. En önemli seylerden bir tanesi bu gondermeler bence. Ikincisi ise ; kadının bir yasamın icerisindeki durduğu ve görüldüğü nokta özellikle ev hanimlarinin malesef bulunduğu nokta. Üzücü ama malesef gerçek. Filme baktığımızda gerçek olan birsey görüyorum ki oda Günümüz de bir ailenin aslında geldiği nokta da denilebilir. Biraz durup düşünmek lazim. Eski sohbetler, muhabbetler malesef teknolojiye yenik düşmektedir. En sevdigim sahne ise Türkan'ın arsalari almak isteyen adamla yaptıgi münakaşa idi. Sahnelerden ozellikle bahsetmiyorum. Bir aile filmi diyebiliriz.
Iyi seyirler.
Görevimiz Tatil
filme 8 verdi
5 beğen · 0 yorum
Yonca Tezman

Yonca Tezman

@kitapokumakhuzurverir

Ailecek uzun zamandır tatile çıkılmayınca aile bağlarının koptuğunu düsünen annemiz bunalıma girmektedir.Televizyon izlerken yasam koçunun dedikleri düsündürür.Ailecek giderler ve onları nelerin bekleyeceğinden habersiz tatile çıkarlar.Gayet eğlenceli keyif alarak seyrettiğim bir filmdi.
Görevimiz Tatil
filme 10 verdi
2 beğen · 0 yorum
Atakan Arslan

Atakan Arslan

@atakanarslan

İyi oyuncular toplanmış. Ancak filmin adına kanıp izlemeyin tatil sahneleri yok. Keşke filmin adı başka bir şey olsaymış. Kaliteli bir film olmuş denilebilir. İyi seyirler
Görevimiz Tatil
filme 6 verdi
0 beğen · 0 yorum
6.4/10
17 oy
Sence kaç puan almalı?
0