up
ara

I Kill Giants

Dev Avcısı (2017)

I Kill Giants Konusu ve Özeti

I Kill Giants
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Anders Walter üstlendiği film
Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden
hoşlanan izleyicilere hitap eden I Kill Giants isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Süre: 104 dk
Yapım: 2017 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • Joe Kelly
sinemasever

sinemasever

@sinemasever

Aklımda olmayan bir filmdi afişini havalı görünce izlemeye karar verdim.Film hep beklenti içine sokuyor fakat beklentiyi bir türlü karşılayamıyor son 25 dk'sı azda olsa karşıladı diyebilirim.Filmin 15 milyon dolar bütçesi var ayrıca yönetmenin ilk uzun metrajlı filmimiş.Bir kızın hayal dünyasındaki titanı avlamasını anlatıyor film hep beklenti içine soktuğu için izlettiriyor daha iyi olabilirdi bence yine de vakit geçirmek için ideal bir yapım.
I Kill Giants
filme puan vermedi
0 yorum
SteelRose

SteelRose

@goksugurses - Çanakkale

Aslında filmin sonunu en başında az çok tahmin etmiştim. O yüzden izlerken çok etkilenmem diye düşünmüştüm. Ama gerek karakterin performansı olsun gerekse konunun işleniş biçimi ve duyguların aktarımı olsun beni gerçekten de etkiledi. Derin anlamları olan, insanın mücadelelerini anlatan güzel bir film olmuş. Hem baş rol hemde yan roller gerçekten de oynadıkları karakterleri bana ulaştırmayı başardılar. Özellikle Barbara'nın Dev ile olan konuşması beni çok etkiledi. Derin anlamlarına dalmadan bile sıkılmadan izlenebilecek bir film.
I Kill Giants
filme 8 verdi
0 yorum
8.4/10
5 oy
Sence kaç puan almalı?
0
Benzer Filmler
2015
2008
2008
2010