up
ara

Strangled

(2016)

Strangled Konusu ve Özeti

Strangled
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film
Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden
hoşlanan izleyicilere hitap eden Strangled isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yapım: 2016
Oyuncu:
sinemasever

sinemasever

@sinemasever

1950-1960 yılları arasında geçen film kadın cinayetleri işleyen seri katili ele almış.Gerçek yaşanmış bir olay.Seri katil yakalanır fakat 7 yıl sonra tekrar cinayetler işlenmeye başlar bu sefer sorgulanmaya başlar 7 yıl önce masum birinimi yakadıklarını.Film Macaristan yapımı ve oldukça sürükleyici gerçekcilik üst düzey ve oldukçada sinir bozucu birçok sahne var.Tam Korku-Gerilim sınıfına girmiyor çünkü birçok sahne katilin bakış açısıyla çekilmiş.Filmi başarı buldum ayrıca filmin 14 tane ödülü var filmin ne kadar iyi olduğunun göstergesi.
Strangled
filme puan vermedi
4 beğen · 0 yorum
F7#

F7#

@qf

Özellikle savcının azimli çalışması failin ortaya çıkartılmasında büyük rol oynadı.Ama sadece savcı değil de ona yardımcı olan bir vatandaş olabilirdi.Fabrika işçilerinden biri bile şüphelenmiyor ,adam hergün bir bayanı motoru ya da arabasıyla götürüyor,burası atlanmış.Yine de filme 7 puan verdim
Strangled
filme 7 verdi
0 beğen · 0 yorum
7/10
1 oy
Sence kaç puan almalı?
0