up
ara

İnanılmaz Aile 2

Incredibles 2 (2018)

İnanılmaz Aile 2 Konusu ve Özeti

İnanılmaz Aile 2
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini üstlendiği film
Animasyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Animasyon, Çocuk Fantastik türlerinde sinema filmlerinden
hoşlanan izleyicilere hitap eden İnanılmaz Aile 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yapım: 2018 ABD
İnanılmaz Aile 2 filmi 2018'in Son Yarısına Damgasını Vuran 20 Etkileyici Film listesinde yer almaktadır.
aybike dönmez

aybike dönmez

@aybikedonmez

Sanırım en sevdiğim animasyonlardan biri olan İnanılmaz Aile 'nin 2.filmi de ilkini aratmayacak kadar eğlenceli -çok heyecanlı ve kesinlikle mükemmeldi.Küçük büyük herkese tavsiye ederim şiddetle:))
İnanılmaz Aile 2
filme 10 verdi
2 beğen · 0 yorum
Kayra

Kayra

@kayra180

Harika!
14 sene beklediğimiz film sonunda geldi ve çok güzel geldi.Filmimizde iyi bir ebeveyn olmanın da süper kahramanlık olduğunu çok net görebiliyoruz aynı zamanda süper insanların da sıradan bir yaşam da problemler yaşayabileceğini öğreniyoruz.Filmimiz çocuk kitleye yönelik gibi dursa da çok güzel akaiyon sahneleri var yetişkinlerin de izlemesi gereken harika bir animasyon yapımı bu film izlenmeli!!!
İnanılmaz Aile 2
filme 8 verdi
1 beğen · 0 yorum
Burak

Burak

@burakinanli

- Sohbet etmiyor, sohbet programları izliyorsunuz. Oyun oynamıyor, oyun programları izliyorsunuz. Seyahat, ilişkiler, risk... Bütün anlamlı deneyimler paketlenip, size teslim edilmeli ki uzaktan seyredebilesiniz. Böylece siz, hep korunaklı, hep pasif, hep açgözlü, kendilerini oturdukları koltuktan kaldırmayan, ter dökemeyen ve hayata katılamayan tüketiciler olarak kalabilirsiniz. Süper kahramanların sizi korumasını istiyorsunuz ve bu süreçte kendinizi daha da güçsüz hale getiriyorsunuz. Birilerinin size göz kulak olduğunu kendinize tekrarlıyorsunuz, çıkarlarınıza hizmet edildiğini, haklarınızın savunulduğunu. Böylece sistem bir yandan suratınıza gülümserken, diğer yandan sizden çalmaya devam ediyor.
İnanılmaz Aile 2
filme 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
20
FİLM
2018'in Son Yarısına Damgasını Vuran 20 Etkileyici Film
2018 yılı beraberinde birçok kaliteli film ile geldi ve geçti. Sizin için 2018'in son yarısında vizyona giren, mutlaka izleme...
8.7/10
16 oy
Sence kaç puan almalı?
0