up
ara

Bir Yıldız Doğuyor

A Star Is Born (2018)

Bir Yıldız Doğuyor Konusu ve Özeti

Bir Yıldız Doğuyor
Beyaz perdeye çok kez uyarlanan trajik aşk hikayesinin bu versiyonunda sahnelerden vazgeçmek üzere olan Ally, Cooper tarafından keşfediliyor ve spot ışıklarının altına çıkartılıyor. Ancak Cooper aynı zamanda kişisel sorunlarını da ilişkilerine yansıtıyor. Bradley Cooper'ın hem yönetmenliğini yaptığı hem de oynadığı filmde Lady Gaga ile baş rolleri paylaşıyorlar.
Yapım: 2018
Yönetmen:
Bir Yıldız Doğuyor filmi 2018'in Son Yarısına Damgasını Vuran 20 Etkileyici Film listesinde yer almaktadır.
aybike dönmez

aybike dönmez

@aybikedonmez

Bradley Cooper'ın ilk yönetmenlik denemesi ve filmdeki alkol ve uyuşturucu bağımlısı ama duygusal kaybolmuş müzisyen rolünü başarıyla kotarmasından dolayı sevdiğim film oldu.Lady Gaga mı mutsuzluğu ile izlemeye başlarken filmi kadının o şaşalı halinden arınmış sıradan Newyorklu kız havası ve "Shallow" şarkısını söylerkenki halinden etkilendiğimi itiraf etmeliyim.Kadının şarkı söyleme tarzı ve yarattığı etkiyi başka bir şarkıcının vermesi zormuş filmden sonra bunu anlıyorsunuz;fakat yine de kendisinden iyi bir oyunculuk beklenmemeli çünkü botokslarından dolayı şaşkın bir surattan öteye fazla gidemiyor rolünde.Yine de her şeye rağmen gerçekten duygusal ve sizi içine çeken bir hikayesi var filmin.Ve Bradley Cooper'ın bir sonraki yönetmenlik denemesini merakla beklemenizi sağlıyor.Çünkü adamın oyunculukta iyi iş çıkardığını ve ilk filmini batırmayıp süper olmasa da temiz iş çıkardığını düşünüp takdir ediyorsunuz.Romantiklere-duygusal filmleri sevenlere ve başrolde yer alan oyuncuların hayranlarına öneririm :)
Bir Yıldız Doğuyor
filme 8 verdi
2 beğen · 0 yorum
20
FİLM
2018'in Son Yarısına Damgasını Vuran 20 Etkileyici Film
2018 yılı beraberinde birçok kaliteli film ile geldi ve geçti. Sizin için 2018'in son yarısında vizyona giren, mutlaka izleme...
ismail

ismail

@neemiss

her an sıkılmadan dinleyebilirim gibi.
Bir Yıldız Doğuyor
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
3 beğeni · 0 yorum beğen ikon
8/10
5 oy
Sence kaç puan almalı?
0
Benzer Filmler
2000
1969
2006