up
ara
‹ Tüm Müslüm İncelemeleri

Müslüm Filmi İncelemeleri

cikolatalikahve

cikolatalikahve

@aslisoylu - İstanbul

Bu filme daha bugün gidebilme fırsatı yakalayabildim. Filme mutlu mutlu giden bütün arkadaşlarım,hocalarım ağlayarak çıktıklarını anlatıyorlardı bana. Dedim tamam normaldir duygusal ya da zayıf taraflarına denk gelmiştir(kendimi rahatlatmaya çalışıyorum çünkü yengeç burcuyum ağlarsam durdurabilene aşk olsun)bende gideyim bakalım o kadar duygusal mı. Annemi güç bela ikna ederek(kendisi de balık burcu)bugün öğleden sonra ilk seansına bilet alıp girdik.Filmin ilk yarısı tamam bana göre normal ağlayan teyzeler falan vardı ama.Filmin ikinci yarısından sonra bence asıl duygulandırıcı kısım başlıyor ki film vizyona gireli bayağı olmasına rağmen salon dolmuş bende rahat görelim diye tam perdeyi ortadan gören kısımlardan seçmiştim ay bana bir ağlama geldi insanlar göremesin diye de saklana saklana ağlamaya çalışıyorum saçlarımı önüme aldım samara gibi oldum,zaten yanımda peçete ıslak mendil yok iyice sokaklarda oynarken üşütüp burnunu kıyafetine silen çocuklar gibi olmuştum.Neyse film bitti çıktık derken salondaki o kabadayı tiplemeli abinin bile ağladığını gördüm ya dedim tamam bu film gerçekten hüzünlü gerçekten yaşanmış olması bitirici ve bunu bizim içimizden hepimizin baba diye adlandırdığı ve babası yüzünden baba olmaya korkan bir insan olması tam kendimizi neşterlemelik diyor ve yorumu zirvede bırakıyorum herkesin değil ama Türkiye’de yaşayan herkesin izlemesi gereken bir film olduğunu düşünüyorum ama siz siz olun benim gibi filme böyle peçetesiz mendilsiz gitmeyin sonra kollarınız sümük oluyor 😂.
Müslüm
filme 9 verdi
10 yorum
Hayata Gülümse (@hayataagulumse)
yorumları okuyunca insanın gidesi geliyor. ağlar mıyım diye düşünmeye başladım. eğer bunda da ağlamazsam ben bu işi bırakıyorum ahahaha!
10.11.18 beğen cevap
nmsy (@sorgulayan)
filmde ikinci perde bence direk belgesel tadında olmuş zaten.. neresinde ne buldunuz da o kadar dövünerek ağladınız anlamadım vallaa.. ilk perde de annesini dövmesi ve öldürme sahnesinde ben dişlerimi sıktım o kadar.. yanii burçlara bağlanarak nası bu kadar kollarınıza sile sile ağlayacak bişey buldunuz vallaa pes :D:D:D:Dd
20.11.18 beğen 2 cevap
Elif (@elif22)
valla bir ben ağlamadım herhalde :)
29.11.18 beğen 2 cevap