up
ara

Climax

(2018)

Climax Konusu ve Özeti

Climax
Film, boş bir okul binasında provalar yapan dans grubunun düzenlediği bir partinin beklenmedik olaylara sahne olmasını anlatıyor.
Yapım: 2018
Yönetmen:
Gökçeee

Gökçeee

@gokceee330

Hİç kesilmeden çekilmiş dans sahnesine hayran olduğum film. Günde birkaç defa açıp izlerim.Adeta görsel bir şölen. Mühendislik okuyorum ama okulu bırakıp dansçı olasım geldi. Filmin geri kalanı için aynı seyir zevkimi alabildiğimi söyleyemeyeceğim. Zira herkesin sevebileceği bir film değil. İzlemesi zor, tam anlamıyla rahatsız edici. Sinemada izleyemediğim için ayrıca üzüldüm. Güzel bir deneyim olabilirdi.
Climax
filme 8 verdi
3 beğen · 0 yorum
Gizli Kullanıcı

Gizli Kullanıcı

@gizlikullanici

Senaryosu ve yönetmenliği Gaspar Noe’ye ait olan şimdilerde vizyonda olan, yine yönetmenin kendine has bakış açısı ve çekimleriyle seyrettiğiniz zaman işte bu Noe Filmi diyeceğiniz, Bence diğer filmlerinden farklı olarak; 8-9dakikalık bir dans sahnesi ve koreografi var ki , hem bunca dansçıyı böylesine güzel bir dans sahnesine hazırlayıp; hem de garip bir oyunculuğun çine çeken ve her oyuncunun başrolde olması, çekimlerinden hiç bahsetmiyorum. Kesintisiz sürekli geçişken akan çekimler özelikle dans sahnesi için... çünkü beni daha fazla etkileyen o sahnedir ki; her dansçının farklı dans şekli ve hepsinin kendine özgü dansı ve ortaklaşa danslarıyla ön plana çıkışları ve her oyuncunun başrolde oluşu :) seyredilmeye değer diyebilirim. Hele sinemada seyretmek ayrıca keyifli. Bulunduğum şehirde tek seans ve küçük bir salonda gösteriliyordu. Tavsiye edilir, özellikle yönetmene ve iyi sinema seyircilerine. Diğerleri sizin için bol trajlı filmler mevcut.
Climax
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
4 beğeni · 0 yorum beğen ikon
8/10
5 oy
Sence kaç puan almalı?
0
Benzer Filmler
2004
2001
2007
2015