up
ara

Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018)

Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları Konusu ve Özeti

Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları
İlk filmde sihirli canavarlar konusunda uzmanlaşan bir büyücünün büyüden uzak tüm canlılara hükmedecekbüyücüler yetiştirmesini ve bu süreçte başına gelenleri anlatan bir film.
Yapım: 2018 ABD
Yönetmen:
Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları filmi 2018'in Son Yarısına Damgasını Vuran 20 Etkileyici Film listesinde yer almaktadır.
Deniz

Deniz

@denizsahin

Büyü Dünyası ile ilgili J.K.Rowling tarafından ne yazılsa,çizilse okurum da bunların filmi de olsa izlerim çok net ama bu filmde birçok eksiklikler ve hatalar vardı. Umarım Rowling filmdeki hatalara farkında olmadan düşmemiştir ve serinin devam filmleri olan diğer 3 filmde bu durumu toparlayacaktır. Aksi halde sonuç tam bir fiyasko olur. Filmi her ne kadar çok çok beğenemesem de ilk başta dediğim gibi Büyü dünyasını görmek yine mutluluk vericiydi.
13 beğen · 6 yorum
Fesih Mirza (@fesihmirza)
fanatik bir potterhead olarak ilk filmi hiç mi hiç beğenmemiştim, beklentilerimi çok yüksek tutmama bağlamıştım bu memnuniyetsizliğimi 😂
22.11.18 beğen 1 cevap
Yasin Demirtaş (@yasindemirtas)
Ben de Yüzüklerin Efendisi hayranıyım. Hobbit serisi de aynı etkiyi bırakmadı . Ama Yüzüklerin Efendisi temasını görmek beni çok duygulandırmıştı ..
22.11.18 beğen 2 cevap
Kayra

Kayra

@kayra180

Güzel bir FİLM
Öncelikle şununla başlamak istiyorum.Eğer bir potterhead değilseniz bu filme sadece hikaye olsun macera olsun diye gidiyosanız kesinlikle harika bi film sonuç olarak bir warner bros yapımı efektle SGI lar gerçekten çok güzel özellikle filmin açılış sahnesi harika ancak hikaye çapında bazı hatalar mevcut
hikaye çok can sıkıcı bir hal alıyor filmin sonu çok sinir bozucu mesela J.K. Rowling gerçekten harika bir yazar ancak bu yeteneğini ya senaristliğine geçirememiş ya da Rowling çok büyük bir sürprizin ipeşinde hem de HP evreni için bir sürpriz bu HP evreni ile büyüyen bir insan olarak ben 2.sini tercih ediyorum.Filmde ayrıca oyunculuklar da benim gayet hoşuma gitti bence Johnny DEPP Gellert GRİNDELWALD rolünün harika bir şekilde atından kalkmış.
1 beğen · 0 yorum
20
FİLM
2018'in Son Yarısına Damgasını Vuran 20 Etkileyici Film
2018 yılı beraberinde birçok kaliteli film ile geldi ve geçti. Sizin için 2018'in son yarısında vizyona giren, mutlaka izleme...
8.3/10
22 oy
Sence kaç puan almalı?
0